>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
miri0 936

miri0

Użytkownik
Może zaskoczą tak jak z Nipem ;) Myślę tylko nad ich meczem z mouse, bo przy porażce teraz raczej bez szans na wyjście z grupy będą.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Aby postawić zakłady za bonus, wpisz swój kod oferty, a następnie zagraj jeden raz za kwotę kwalifikującego się depozytu (ograniczonego do 200 PLN) w wybranych przez Ciebie sportach i rynkach (poniższe warunki 12 i 13 mają zastosowanie).
Chce aktywować 100% bonus powitalny w bet365, jeśli wpłace 100 pln to musze raz zagrać za to 100 pln żeby otrzymać bonus? dobrze rozumiem ten punkt ?
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Aby postawić zakłady za bonus, wpisz swój kod oferty, a następnie zagraj jeden raz za kwotę kwalifikującego się depozytu (ograniczonego do 200 PLN) w wybranych przez Ciebie sportach i rynkach (poniższe warunki 12 i 13 mają zastosowanie).

Chce aktywować 100% bonus powitalny w bet365, jeśli wpłace 100 pln to musze raz zagrać za to 100 pln żeby otrzymać bonus? dobrze rozumiem ten punkt ?
tak, ale nie musisz tego robić jednorazowo
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A to przypadkiem nie jest tak ze wpłacasz 100 zł, dostajesz drugie 100zl od bukmachera i obracasz? x tego co kojarzę to tak jest
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Najmocniejszy bet na noc mój Faze -2.5 1.80&gt;Mousesport. Nawet jeśli Faze przegra z SK przed tym meczem to cały czas będą mieli spore szanse na 1. miejsce w grupie. Obecnej formy drużyn nawet nie ma co porównywać ????
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Najmocniejszy bet na noc mój Faze -2.5 1.80&gt;Mousesport. Nawet jeśli Faze przegra z SK przed tym meczem to cały czas będą mieli spore szanse na 1. miejsce w grupie. Obecnej formy drużyn nawet nie ma co porównywać ????
Chodzi o pierwsza mape?
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
C9 straszna cienizna. Chyba nie tylko ja myślałem, że u siebie powalczą o wyjście z grupy.
taaa tym bardziejj ze te 2 pierwsze mecze byly wyrownane mimo mocnych rywali ale w tym meczu SK to juz patola

oni po prostu zaczynaja grac jak sa pod sciane ???? jeszcze 3 rundy i hc siadzie ale marne szanse na to :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom