>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
spece co sądzicie o overku w meczu Byków ? Pokryją 201 ?
spece? :d poczytaj sobie wczesniej co tutaj wypisywali i bd wiedzial co to znaczy spec ????
boston , wizards i orlando pisali... na miekko :d a wszyscy dostaja lanie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
spece? :d poczytaj sobie wczesniej co tutaj wypisywali i bd wiedzial co to znaczy spec ????

boston , wizards i orlando pisali... na miekko :d a wszyscy dostaja lanie
Granie na Wizards w tym sezonie akurat niewskazane, ten zespôł nie ma ławki.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
spece? :d poczytaj sobie wczesniej co tutaj wypisywali i bd wiedzial co to znaczy spec ????

boston , wizards i orlando pisali... na miekko :d a wszyscy dostaja lanie
Boston wygrał, Orlando zaraz wygra, a Washington to wątpie żeby ktoś dzisiaj polecał.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ja polecałem mocno Boston i odradzałem granie na Dallas. Oczywiście w czasie meczu Boston już był rozliczany na minus, a mnie ironicznie nazywano specem. Mecz się skończył, Boston wygrał, ale głupiego dzięki albo przepraszam nikt nie był w stanie wydusić. Nie warto niczego tutaj podawać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja polecałem mocno Boston i odradzałem granie na Dallas. Oczywiście w czasie meczu Boston już był rozliczany na minus, a mnie ironicznie nazywano specem. Mecz się skończył, Boston wygrał, ale głupiego dzięki albo przepraszam nikt nie był w stanie wydusić. Nie warto niczego tutaj podawać.
Dzieki, ja pograłem :]
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
heh a kursy na wygraną Wojowników do HT latały po 3.75 ???? Jaka była linia punktowana KD ? Można to sprawdzić jakoś ?
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Ja polecałem mocno Boston i odradzałem granie na Dallas. Oczywiście w czasie meczu Boston już był rozliczany na minus, a mnie ironicznie nazywano specem. Mecz się skończył, Boston wygrał, ale głupiego dzięki albo przepraszam nikt nie był w stanie wydusić. Nie warto niczego tutaj podawać.
Bo niektorzy nie rozumieja, ze graja na wlasna odpowiedzialnosc.
ZAWSZE tak jest, ze jak nie wejdzie, to placz, wyzwiska i pretensje.
A jak wchodzi, nawet pare typow pod rzad, to zadnego dziekuje czy pocaluj w dupe. Jak sie komus pisac dziekuje nie chce, to moze klinac, jest przeciez odpowiednia opcja, ale oczywiscie to tez zbyt ciezko zrobic.
Nie przejmuj sie, graj swoje i podawaj, w koncu Cie ktos doceni :p.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
heh a kursy na wygraną Wojowników do HT latały po 3.75 ???? Jaka była linia punktowana KD ? Można to sprawdzić jakoś ?
Ja złapałem 2.75, a w pewnym momencie powyżej 5 nawet było.
Up. Ja nie muszę być doceniony, naprawdę ;) Jeszcze bym zrozumiał, gdyby krytykowano po meczu, gdy typ nie wszedł. A tutaj było jeszcze z 8 minut grania, w NBA w takim czasie można zrobić +20 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom