>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Za ładnie to na dzisiaj wygląda i za prosto. Novak + Kontineny byłby dublem dnia, ale jak dla mnie jest to zbyt proste.
Taaa.. nie zagram Novaka bo jest to zbyt proste ???? świetny argument a debla nie tykam bo Klassen zaskakują to czemu mieli by tego nie zrobić i dziś?
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Ludziska jak to jest z tym Chelsea? Faktycznie warto? Bo ta masówka trochę odstrasza.
Na papierze to Chelsea to bierze. Boro nie ten poziom, cos tam próbują grać ale jakości nie widzę. Chelsea ostatnio maszyna. Hazard wrócił do formy sprzed 2 sezonów. Ja tu widzę wygraną do 0 Chelsea.
 
agron 97

agron

Użytkownik
Honved - MTK kobiety goście nie stracą bramki @1.61 w betsafe, prawidłowy kurs powinien być jakieś @1.3

teraz nawet @1.72
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Na papierze to Chelsea to bierze. Boro nie ten poziom, cos tam próbują grać ale jakości nie widzę. Chelsea ostatnio maszyna. Hazard wrócił do formy sprzed 2 sezonów. Ja tu widzę wygraną do 0 Chelsea.
Zgadzam się z tym ze Chelsea super forma ale Boro umie się postawić co pokazały mecze z City i przede wszystkim z Arsenalem gdzie mogli spokojnie wygrać. Jak ich Karanka dobrze ustawi to pewnie Chelsea sie trochę pomęczy.
 
D 192

delfi

Użytkownik
Pany pytanko mam. Mając kasę na całorocznym i dorzucając do tego lojalkę kasa na kupony jest brana najpierw z tej lojalki czy najpierw ta moja, a na końcu z lojalki?
Żeby nie było offtopu
Hyundai-Pink Spiders [email protected]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom