>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Inter over 1.5 @2.62 bet365

a tak dla lepszego oglądania, idę dziś w Inter
Inter ciśnie, ale Icardi nie potrafi trafić w piłkę, Perisic też miał świetne okazje. Inter w 1 połowie zostawił na boisku mnóstwo sił, ale jeśli nie padną kondycyjnie to chyba warto pograć w ich stronę.

Ja dokładam jeszcze lekko Inter 6.0@ bet365, bo Milanu poza piękną bramką, własciwie nie ma
✅
⛔
szkoda,bo wygrana Interu też była możliwa, ale fatalny Icardi i bardzo skuteczny Milan
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
domel206 802

domel206

Użytkownik
Przepraszam ale boli mnie serce kiedy mialem under 3.5 w mediolanie i 92 minucie zamykalem zaklad za 780zl - wyswietlilo mi sie zaklad zostal zamkniety po czym patrze zablokowali i zaklad dalej byl dostepny. Myslicie ze piszac do nich cos ugram ? Czy nie ma sensu ??? Co lepsze zamykalem.3 zaklady na raz i ten byl jako pierwszy i pozostale 2 sie zamknely a ten nie......
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Przepraszam ale boli mnie serce kiedy mialem under 3.5 w mediolanie i 92 minucie zamykalem zaklad za 780zl - wyswietlilo mi sie zaklad zostal zamkniety po czym patrze zablokowali i zaklad dalej byl dostepny. Myslicie ze piszac do nich cos ugram ? Czy nie ma sensu ??? Co lepsze zamykalem.3 zaklady na raz i ten byl jako pierwszy i pozostale 2 sie zamknely a ten nie......
Nie ma szans niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom