>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
deepred 740K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Do przerwy byl ten handi..
NO WIEM CZŁOWIEKU, ALE W CZASIE, W KTÓRYM TYP BYŁ PODANY, BORUSSIA PROWADZIŁA JUŻ DWOMA GOLAMI. WIERZYSZ, ŻE BYŁ WTEDY KURS 2,75? Musiałem napisać wielkimi literami, bo chyba gościu nie wiesz o czym mówisz.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
NO WIEM CZŁOWIEKU, ALE W CZASIE, W KTÓRYM TYP BYŁ PODANY, BORUSSIA PROWADZIŁA JUŻ DWOMA GOLAMI. WIERZYSZ, ŻE BYŁ WTEDY KURS 2,75? Musiałem napisać wielkimi literami, bo chyba gościu nie wiesz o czym mówisz.
Ty nie wiesz o czym piszesz, tak czytam i widzę nieogara.

-1.5 HT przy 3-1 tzn ze musi byc minimum np 6-2 wynik by weszło.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
troche rumu wypilem dzis,,,,

pograc over 2.5 w meczu bvb - legia to jak klepnac dziewczyne w tylek zamiast spuscic sie na twarz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 116

dziubols

Użytkownik
NO WIEM CZŁOWIEKU, ALE W CZASIE, W KTÓRYM TYP BYŁ PODANY, BORUSSIA PROWADZIŁA JUŻ DWOMA GOLAMI. WIERZYSZ, ŻE BYŁ WTEDY KURS 2,75? Musiałem napisać wielkimi literami, bo chyba gościu nie wiesz o czym mówisz.
a co Ci napisałęm wyzej ? Ze gral azjana w bet365 pewnie i w momencie zawierania zakladu live przy wyniku 3:1 dając handi -1 to wejdzie mu jak od momentu 3:1 Borusia wbije przynajmniej jeszcze dwie do przerwy nie tracac np zadnej czyli wygra przy 5:1 lub 6:2
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Ty nie wiesz o czym piszesz, tak czytam i widzę nieogara.

-1.5 HT przy 3-1 tzn ze musi byc minimum np 6-2 wynik by weszło.
Też załapałem o co chodzi od razu, co nie zmienia faktu, że kolega powinien o tym wspomnieć, bo podał bardzo nieprecyzyjnie ten typ. :-D
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
NO WIEM CZŁOWIEKU, ALE W CZASIE, W KTÓRYM TYP BYŁ PODANY, BORUSSIA PROWADZIŁA JUŻ DWOMA GOLAMI. WIERZYSZ, ŻE BYŁ WTEDY KURS 2,75? Musiałem napisać wielkimi literami, bo chyba gościu nie wiesz o czym mówisz.
Ty chyba nigdy czegos takiego nie grałeś i dlatego piszesz głupoty ????
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Też załapałem o co chodzi od razu, co nie zmienia faktu, że kolega powinien o tym wspomnieć, bo podał bardzo nieprecyzyjnie ten typ. :-D
ja rozumiem, ale gościu nawet nie wziął tego pod uwagę czyli ma zerowe pojęcie. Ja jako patrzący z boku gdy widzę że gościu jedzie po kimś,a nie zapyta jak to możliwe to ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom