>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Wczoraj w tej hali był mecz hokeja i teraz na parkiecie jest jakiś &quot;slippery film&quot; co można by przetłumaczyc jako śliską błonę, chociaż chyba po polsku jest jakieś lepsze słowo.
Może osad bardziej by pasował.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Naprawdę tę Wilki dzisiaj ?
Jakoś mnie nie przekonują, ktoś jeszcze widzi value w @2,5 na NYK ?
Chyba, że ktoś ma na noc jakiś dubelek w okolicach @2.
Sezon tenisowy zawieszony, także trzeba coś ukuć w NBA.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Nie ma co czekać drugiej godziny.
Wilki 1 kwarta DNB @1.65
Ostatnimi czasy biorą wszystkie 1 kwarty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
domel206 802

domel206

Użytkownik
Maniek po co sie pchac w takie ligi,strta kasy,łap kurs na Start Lublin bo juz spadł na 2.20.


serio mowisz ?
z startem lublin ?



dobra paniska

jak wiecei teraz jest mecz MLS
toronto gra z montrealem pierwszy mecz skonczyl sie 3:2 dla impacat

teraz jest przerwa i prowadzi 2:1 toronto
co oznacza ze montreal musi wyrownac i zaczna atakowac a to oznacza tylko jedno duzooooo bramek !!! jak to mls beda kontry beda bramki nawet jak wyrownaja na 2:2 to toronto sie rzuci do ataku i montreal bedzie mogl skontrowac, tak czy inaczej zapowiada sie ciekawa polowa i radze sledzic ????

od siebie daje
over4.5 @ 1,8 - oczywiscie warto poczekac do kursu 2 ale ja wiem ze tutaj bramka moze pasc bardzo szybko i ja nie czekam, oczywiscie z kazda minuta kurs bedzie rosl i nawet jak bd 70 minuta to warto atakowac nastepne 2 bramki, taka specyfika mls ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tak z tym Startem mówie serio, ja juz pograłem,godzine temu był kurs 2.50 spadł do 2.20. Ostatni mecz z Anwilem pechowo przegrany,zmienili trenera kilka tyg temu.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
rzuty rozne - montreal impact pierwszy zdobedzie 5 roznych - @17
montreal musi gonic wynik maja na koncie 1 rozny a toronto 3 , przy takim kursie warto sprobowac ????

warto tutaj przy wyniku 2:2 zagrac Montreal Impact @ 7
toronto po przerwie niemrawo stracili bezsensownie bramke musza gonic zeby wywalczyc przynjamniej dogrywke i nic nie stracic, giovinco dzis naprawde slabe ja licze na kontro montrealu i wygrana przy takim kursie warto zaryzkowac bo to jest calkiem realne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom