>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Jasne, zgadzam się. Ale przez 13 lat nie było cs&#39;a do obstawiania ; p Jak ktoś lubi się bawić to i mniej więcej się zna to jak najbardziej do grania. Na Eleague grałem grubo vp, zamknięte przy 14:11 na Cache z Faze i pograne od razu Faze. To samo wczoraj z Astralis z SK oraz pełno innych meczów wcześniej.
Jezeli tak mowisz to ok, ja tam jestem za tym, aby ludzie sie bogacili ????
Moim zyciowym zadaniem jest ZRASZAC BUKI ???? ???? ????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Jezeli tak mowisz to ok, ja tam jestem za tym, aby ludzie sie bogacili ????

Moim zyciowym zadaniem jest ZRASZAC BUKI ???? ???? ????
I vice versa, dziś zamknąłem Optic przy 8:1 i pograłem Astralis, zobaczymy jak wyjdę na tym. Na razie Astralis robi kambek więc wszystko mozliwe na 2x zysk : D
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Mam pytanko czy można gdzieś znaleźć wszystkie nutki przy których wchodzili zawodnicy z dzisiejszego KSW ? Dokładnie chodzi mi o Romanowskiego, jakby ktoś wiedział
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
I vice versa, dziś zamknąłem Optic przy 8:1 i pograłem Astralis, zobaczymy jak wyjdę na tym. Na razie Astralis robi kambek więc wszystko mozliwe na 2x zysk : D
Powodzenia! Ja przy remisie (a jest 8:6 dla moich) zamykam i bede mial minimalny zysk! Stawialem po 2.62 a jest 2.00 obecnie. Go go OpTic!!
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Przyjacielu, rozumiem! Ale tak mozna powiedziec o kazdej dyscyplinie. Ja osobiscie uwazam, ze kontrowanie, aby zarobic na przeciwnej druzynie albo te cash-outy wszelkiego rodzaju (bet365, bah, unibet) to zbrodnia i haczyk na ktory sie ludzie lapia.

Testowalem wszelkie rodzaje gry i naprawde uwazam, ze najlepiej miec przemyslany typ a za kilka godzin sprawdzic jego wynik ????

Zagrany Optic po 2.5, zamknięty przy 1.25, zagrane Astralis przy 3.75, zamykam przy 1.57. Prawie pięciokrotny zysk ✅ i teraz idę ze spokojem spać ????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Ponawiam Optic 2.20
Fajnie aby wygrali, coś by się nowego działo w csie, aczkolwiek po dzisiejszym wywaleniu fnxa z SK całe hltv huczy XD
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ponawiam Optic 2.20
Fajnie aby wygrali, coś by się nowego działo w csie, aczkolwiek po dzisiejszym wywaleniu fnxa z SK całe hltv huczy XD

czekam tylko aż felps dojdzie do SK, wtedy to będzie drużyna z jeszcze większym potencjałem :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom