>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Hmm wplacalem na pinka i gdzies pieniazki sie zagubily. Z konta zdjelo ale nie ma tego przelewu anie w historii ani na pinku. Saldo ksiegowe nie uwzglednia tego przelewu ale z salda dostepnego zdjelo. Mial ktos tak?
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Hmm wplacalem na pinka i gdzies pieniazki sie zagubily. Z konta zdjelo ale nie ma tego przelewu anie w historii ani na pinku. Saldo ksiegowe nie uwzglednia tego przelewu ale z salda dostepnego zdjelo. Mial ktos tak?
Poczekaj.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Jak dla mnie Nuggets chimeryczyna ekipa, bez presji na grę w playoffach. Fakt, biorąc pod uwagę styl Rockets jak im 3 siądzie to może być ciekawe.
Co się działo w meczu z GSW, możesz mi skrócić?
Sorry, że tak długo, ogólnie Rockets to pozytywne zaskoczenie (przynajmniej moim zdaniem) w tym sezonie. Mają siłę rażenia zza łuku i poszli na wymianę ognia z GSW, którzy mimo ostatnich wyników moim zdaniem są gorsi niż sezon temu, jakoś się tak gra nie klei. Cały mecz punkt za punkt, tu jedni na +10, tu drudzy wyrównują i wychodzą na 5 przewagi. Potem już się happy basket zaczął w dogrywkach, Harden przypalił trójkę jak od dwóch minut nikt nie mógł trafić i już poszło.
Ja z NBA na dzisiaj 3 mecze pograłem pre:
76ers, NYK (mimo, że obiecałem sobie już ich nie grać ;d), i właśnie Rockets, gdyby na Houston było 1.8 to bym nie ryzykował, ale po 2.75 myślę, że warto spróbować. Jak już pisałem grają run and gun, jak siądzie to to wezmą, jak nie siądzie to nie wezmą (w sumie zdanie które można napisać do każdego meczu NBA ???? ),
pozdrawiam :*

Edit. Co do meczu z wczoraj, cenne były faule wymuszane przez Hardena, sędziowie gwiżdżą na nim wszystko, co było tak frustrujące, że na uspokojenie technika dostał Kerr i Green :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom