>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
LYON prawdopodobnie już nie wznowi i zostanie uznany walkower a zatem 3pkt powędrują do Lyonu. Kibice gospodarzy rzucili petardę w leżącego bramkarza Lyonu czyli Lopeza. A lekarz Lyonu, który w tym czasie udzielał pomocy bramkarzowi również został ranny w nogę. Sędzia przerwał mecz i tyle. Prawdopodobnie walkower i 3pkt dla Lyonu
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Lyonu chyba jednak już nie wznowią

&lt;blockquote class=&quot;twitter-tweet&quot; data-lang=&quot;pl&quot;&gt;&lt;p lang=&quot;fr&quot; dir=&quot;ltr&quot;&gt;S&#39;il ne reprend pas d&#39;ici 5 minutes, le match devrait être arrêté définitivement... &lt;a href=&quot;https://twitter.com/hashtag/FCMOL?src=hash&quot;&gt;#FCMOL&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&amp;mdash; Olympique Lyonnais (@OL) &lt;a href=&quot;https://twitter.com/OL/status/805142604635602944&quot;&gt;3 grudnia 2016&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;
&lt;script async src=&quot;//platform.twitter.com/widgets.js&quot; charset=&quot;utf-8&quot;&gt;&lt;/script&gt;
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Lechia X2 @7.00
Mysle, ze Lechisci powalcza w drugiej polowie, strata 2 bramek z Wisla to zadna strata, Lech ostatnio nastrzelal kilka goli Wisle. Lechia miala swoje okazje, ale nie weszlo. 45 minut to bardzo duzo czasu, warto sprobowac! ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Monaco porzadna firma. Podoba mi się jak zaczęli grać i że jest tam nasz człowiek. A i trener robi super robotę krok po kroku. U siebie piekielnie mocni i strzelaja jeden za drugim. Na wyjazdach też, ale czasami przytrafi im się wpadka jak każdemu ???? fajnie, że nie tylko PSG. Bo Nicea to pewnie odpadnie prędzej czy później z walki
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
No nie przesadzaj gościu 2 dla brazola 3 dla wolana a 1 remisowa mogła pójść w obie strony
ale 30-27 to już oszustwo ????
wolan to mój kumpel ze studiów na UEK-u ???? \\

mam o3.5 w szwajcarii za 7 baniek, zamykac..//?
uuuu siedzi 3:1 ???? ???? a mialem pograc basel z podporka ufffff
wiecej szczescia niz rozumu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom