>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Tylko ja mam problem z całorocznym? Nie mogę zagrać zakładów w pre, bo po prostu nie widzi mi dyscyplin z lewej strony. Te ich zmiany póki co to jedno wielkie fiasko.

E: Wszedłem przez &quot;zapowiedź&quot; meczu Piasta z Legią z prawej strony i tam cofnąłem się do zakładki &quot;piłka nożna&quot;, masakra jakaś.

E2: Aha, fajnie. Teraz nie mogę kliknąć danego zakładu, bo po prostu jak wciskam na jakiś bet to nic się nie dzieje.
Tylko ja preferuję stawianie z aplikacji mobilnej? Rach ciach i zakład postawiony, telefon można mieć zawsze pod ręką. Pełna wygoda. Stronki internetowe są cholernie ociężałe. Nieczytelne. Zwłaszcza B365. Czas to pieniądz ???? Zwłaszcza w tej branży ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Tylko ja preferuję stawianie z aplikacji mobilnej? Rach ciach i zakład postawiony, telefon można mieć zawsze pod ręką. Pełna wygoda. Stronki internetowe są cholernie ociężałe. Nieczytelne. Zwłaszcza B365. Czas to pieniądz ???? Zwłaszcza w tej branży ????
Też często stawiam z telefonu i faktycznie nie ma żadnego problemu. Już się naprawiło. Nie wiem czy to ich wina czy mojej przeglądarki (FF).
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
czy tylko u mnie forum dziwnie działa ? Barca bez polotu jak dotychczas, czyżby coroczna zimowa obniżka formy ???? Osasuna +2.5 @ 1,67 Newcastle Jets 2 rozne w 45 min za 1.44 chyba value AKO 2.54
zamykam z 90% doswiadczenie duzo daje, zagralem osasune +2.5 w 15 minucie, potem 2 barcy do 80&#39; a w 85 zamknalem z 90 % kupon z osa +2.5
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja rozmawialem dlugo z Dziadkiem z Debreczyna, m.in wlasnie o meczy Barcelony z Osassuna. Mimo braku Neymara Barcelona dzis faworyt ogromny, mimo ze na wyjezdzie. Barcelona walczy o kazde zwyciestwo szczegolnie teraz gdy 6 punktow straty i meczu siebie z Realem juz za nimi na remis. Kazda strata punktow moze skonczyc sie zle bo Real mimo wszystko bedzie punktowal ale starty jakis zanotuje do konca sezonu. Osassuna w tym sezonie to dostarczyciel punktow i slaba defensywa. Traca bramki na potege.
Barcelona jesli nie chce miec nerowowki w spotkaniu to zapewne zamknie spotkanie w I polowie, a napewno nie bedzie grala na bezpieczne 1-0 bo to sie moze skonczyc przypadkowym golem, kontra w ostatnim minutach meczu.
Dlatego uwazam, wspolnie z Dziadkiem z Debreczyna, kibica z tradycjami druzyny Debreczynskiej i Katalonskiej, ze dzis atrakcyjnie i mega pewnie zapowiada sie typ na Barcelone -1,5 po 1.4 Bet365.
Oboje to gramy, ja jako Lokomotywe, Dziadek w swoich systemach z innymi typami.

✅ dzieki Dziadek!!!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Watford - Everton o 4.5 @ 1.95 jest pressing, jest otwarta gra, Everton nie ma nic do stracenia bo gra na wyjeździe, duzo graczy atakuje a Watford kontruje, w anglii pada sporo bramek w ostatnich 15&#39; = value
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Watford - Everton o 4.5 @ 1.95 jest pressing, jest otwarta gra, Everton nie ma nic do stracenia bo gra na wyjeździe, duzo graczy atakuje a Watford kontruje, w anglii pada sporo bramek w ostatnich 15&#39; = value
value == $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom