>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
nie no jasne nedza ojewalili cedevite kurs 7 pozniej buducnost kurs 7 ... + nie graja w pelnym skladzie tamte boty ale to nie oni sa nedzni tylko tutaj nie mozna nic podac ????
Słuchaj ograli Cedevite bo im odpusciła ze wzgledu na to mecz pucharowy,zobacz w jakim składzie grała,to samo Buducnost. Wygrali tylko dwa mecze w lidze i to z mega faworytami, to nie przypadek,te zespoły zagrały rezerwami.Ten pierwszy mecz z Cedevitą sam grałem. Tak czy siak,powodzenia.
W meczach Mega Leksu warto grac overy,ale skoro nie ma 4 zawodnikow to moze nie dzis.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
bez aguero city w ataku bardzo duzo traci, poza tym tiki taka guardioli przy deszczu na niewiele sie zda
brak Aguero to wzmocnienie, przynajmniej nie przeszkadza

Gundogan zmarnował setke... okazja jak karny właściwie byla, ale w bramkę nie trafił. Deszcz jakoś bardzo nie przeszkadza.

Teraz Zabaleta tuż obok, po rykoszecie. Coś wpadnie, pytanie kiedy.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
jak myslicie beda bramki hertha - werder?
over 2 azjan zamyka mi fajny kupon
ciezko powiedziec bo herta mimo iz przegrywa atakuje 2 graczami, juz bardziej werder moglby ukluc ale musza sie berlinczycy otworzyc 50% szans na 2 bramke ja gram u1.5 @ 2.70
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
hmm. Leicester lepiej klepie niż goście z tych kontr. Dziwnie to wygląda
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
korzystacie z opcji cash out? np jak dają wam 50% wygranej to zamykacie?
To zależy ile jest do wzięcia i jak czujesz że wejdzie ???? Ja rzadko, czasem jak widzę że zakład bez szans to zamykam by zminimalizować straty. Niemniej wiadomo, pazerny 2x traci.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Zaraz mecz Tuluza- Lorient
Próbuję zagrać coś takiego :
1/2 @41.00
2/1 @23.00
Nie wiem, w co oni się bawią, ale patrząc na poprzednie spotkania między nimi można odnieść wrażenie że to billard albo ping pong a nie piłka nożna.
W sezonie 2013-2014 wynik 1:3 (ht 1:0 )
W sezonie 2014-2015 wynik 2:3 (ht 1:0 )
W sezonie 2015-2016 wynik 2:3 (ht 1:0 )
To może powtórka ???? ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom