>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Grudzień to raczej najgorszy miesiąc w roku bukmacherskim, no nie?
Będzie coś ciekawego rozgrywane? Wiem, że od piętnastego grudnia w Darta ma być wielki turniej grany, ale coś ponad to?
Interesuje mnie:
Tenis - tutaj na bank nic nie ma, co najwyżej ITF&#39;y...,
siatkówka plażowa - nic z tych rzeczy, no nie?
snooker - zaraz końcówka wielkie finału i do końca roku to by było na tyle, nie?
Dart - będzie ????
CS - Będą coś grać ciekawego?
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Grudzień to raczej najgorszy miesiąc w roku bukmacherskim, no nie?

Będzie coś ciekawego rozgrywane? Wiem, że od piętnastego grudnia w Darta ma być wielki turniej grany, ale coś ponad to?

Interesuje mnie:
Tenis - tutaj na bank nic nie ma, co najwyżej ITF&#39;y...,
siatkówka plażowa - nic z tych rzeczy, no nie?
snooker - zaraz końcówka wielkie finału i do końca roku to by było na tyle, nie?
Dart - będzie ????
CS - Będą coś grać ciekawego?
CS - finały ECS&#39;a, jak dla mnie będzie można łapać dobre kursy przeciwko SK po zmianie składu.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Interesuje mnie:
Tenis - tutaj na bank nic nie ma,
i bardzo dobrze, przynajmniej jest spokój w temacie.
ile można czytać: ty pi*** głupia, ty pe**** za****** po zepsuciu jednej piłki w meczu. nie mówiąc już że 9/10 meczów jest sprzedanych i ustawionych.
to nie jest temat tylko dla penisistów!!!

2 miesiące spokoju to i tak za mało, może co niektórzy nabiorą trochę dystansu.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
i bardzo dobrze, przynajmniej jest spokój w temacie.
ile można czytać: ty pi*** głupia, ty pe**** za****** po zepsuciu jednej piłki w meczu. nie mówiąc już że 9/10 meczów jest sprzedanych i ustawionych.
to nie jest temat tylko dla penisistów!!!

2 miesiące spokoju to i tak za mało, może co niektórzy nabiorą trochę dystansu.
jeszcze przed rewolucją na forum to było przejebane w czasie sezonu tenisowego ???? teraz to jakieś 10% tego co kiedyś :p

Spartak Ljig 4,50 bet365 podbijam za drobne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom