>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
@banana1987r to dobrze że Ci się wczoraj udało ???? Ja też ładnie ogarnąłem, z 600 zrobiłem 1300 ???? Ogarniam się i wbijam do gry, dziś sporo meczyków ???? Coś polecacie?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co wy z tym Sydney? dwie wyrównane ekipy a gospodarze też w końcu muszą jakiś mecz przegrać.
Nie twierdzę, że nie, ale drugi mecz wjeb.. z rywalem z Melbourne w ciągu ostatnich dni to chyba by było trochę za dużo dla lidera rozgrywek, któremu po piętach goni właśnie dzisiejszy przeciwnik.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Nie twierdzę, że nie, ale drugi mecz wjeb.. z rywalem z Melbourne w ciągu ostatnich dni to chyba by było trochę za dużo dla lidera rozgrywek, któremu po piętach goni właśnie dzisiejszy przeciwnik.
A mi sie coś wydaje że te Sydney dzisiaj nie udzwignie... ;/
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nie twierdzę, że nie, ale drugi mecz wjeb.. z rywalem z Melbourne w ciągu ostatnich dni to chyba by było trochę za dużo dla lidera rozgrywek, któremu po piętach goni właśnie dzisiejszy przeciwnik.
Sydney w ostatnim meczu u siebie z Adelaide straciło już punkty i było widać, że trochę formy stracili. Nic dziwnego, że po takiej świetnej serii przychodzi lekki dołek.
Najlepsze tam rożne po przerwie do gry.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
witam szkachte...po nocnych dallas usmiechnalem sie choc kupon za 500 ew 5600 wypadlo edmonton prowadzac w 3eciej 5 3 no zesz qrw hał...co polecacie na dzis ? stack 4000 potrzeba 6000 do wyplaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom