>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zerem jesteś Ty dzieciaku a jak nie ogarniasz faktu,że ktoś lekceważy Polaków to jedyne co zostaje to pochylić się nad Twoją ułomnością.
Sorry za off top
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Ja tam się nie obrażam, jak ktoś na mnie mówi, że jestem Polaczkiem. No, ale każdy jest inny, a wy tu w ogóle 90% jesteście inni. Lepiej mieć gości z trzema postami i zerową wiedzą, ale takich, którzy nie mają swojego zdania niż docenić, że ktoś, kto ma jakąś wiedzę poświęca swój czas na to, żebyście wy mogli zarobić. Ja na tym nic nie tracę, że mam bana, prędzej wy. Taki gość jak np wonderkido powinien mieć dożywotniego znawcę, ale lepiej dać ją gościowi z 50 postami, któremu weszło 5 meczów z rzędu. W sumie to nie dziwi mnie to, że mnóstwo ludzi poszło na drugie forum. Forum PiS się tu wytworzyło, najlepiej być pachołkiem bez własnego zdania. Nie pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja tam się nie obrażam, jak ktoś na mnie mówi, że jestem Polaczkiem. No, ale każdy jest inny, a wy tu w ogóle 90% jesteście inni. Lepiej mieć gości z trzema postami i zerową wiedzą, ale takich, którzy nie mają swojego zdania niż docenić, że ktoś, kto ma jakąś wiedzę poświęca swój czas na to, żebyście wy mogli zarobić. Ja na tym nic nie tracę, że mam bana, prędzej wy. Taki gość jak np wonderkido powinien mieć dożywotniego znawcę, ale lepiej dać ją gościowi z 50 postami, któremu weszło 5 meczów z rzędu. W sumie to nie dziwi mnie to, że mnóstwo ludzi poszło na drugie forum. Forum PiS się tu wytworzyło, najlepiej być pachołkiem bez własnego zdania. Nie pozdrawiam.
A gdzie Ty wyraziłeś swoje zdanie? Chyba przeceniasz swoje ego. Jedyne co pokazałeś to jakim jesteś prymitywem. Sorry ja wolę z mądrym stracić niż z głupim zyskać
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 493

milo93

Użytkownik
Ja tam się nie obrażam, jak ktoś na mnie mówi, że jestem Polaczkiem. No, ale każdy jest inny, a wy tu w ogóle 90% jesteście inni. Lepiej mieć gości z trzema postami i zerową wiedzą, ale takich, którzy nie mają swojego zdania niż docenić, że ktoś, kto ma jakąś wiedzę poświęca swój czas na to, żebyście wy mogli zarobić. Ja na tym nic nie tracę, że mam bana, prędzej wy. Taki gość jak np wonderkido powinien mieć dożywotniego znawcę, ale lepiej dać ją gościowi z 50 postami, któremu weszło 5 meczów z rzędu. W sumie to nie dziwi mnie to, że mnóstwo ludzi poszło na drugie forum. Forum PiS się tu wytworzyło, najlepiej być pachołkiem bez własnego zdania. Nie pozdrawiam.
Nie wiem może jak można wyzywać swoich to jest patologia, a ty jeszcze mówisz, że to normalne idź już stąd. Idź tam do Petru i popłacz w kółeczku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
domel206 802

domel206

Użytkownik
Wolfsburg wygra mecz @ 1.8
Moim zdaniem lokata wolfsburg za duzo juz przegral zeby nie kontrolowac tego.meczy tym bardziej ze gladbach tez jakies mocne nie jest
...
Do tego bvb x1 i fajne ako ????
 
pawel-130361 141

pawel-130361

Użytkownik
Wynik: 71:84....155...✅ ✅ ✅ Oscylator jednak coraz lepszy...chociaz oscylowal 161.5-164...Gratulacje dla tych co pograli ze mna i wygrali. Szkoda tylko tego meczu Kazan Galata...ale to na live i takie skutki. Dzisiaj na dosc spory plus.
Super typ, pograłem trochę bezpiecznie under 170,5 @1,62 + CSKA @1,80
Dzięki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom