>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Liga Belgijska
Mouscron - Westerlo

over 0,5 HT @1,78

są akcje, powinien paść gol zostało około 25 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tobias 359

tobias

Użytkownik
Dortmund over 1,5 gola @2,15

mega becik, trener ich w szatni opier... i po przerwie postrzelają.
Jak grali w pierwsze? Dopiero 2 połowę odpalę.

Dla mnie ,,polaczek&#39;&#39; obraźliwe, jak byłem za granicą to ludzie się tak wyrażali w kontekście pogardy. Moderator✅
 
1 17

1abc

Użytkownik
A Tobie o co chodzi? szukasz gownoburzy?, Powiedz mi ktory typ zostal tutaj podany zeby ludzie z forum mogli zagrac? (oprocz koszykowki bo jest od ATP OPEN), napisalem w jednym poscie co gram, i mam nadzieje ze ktos skorzystal
Akurat ten z kosza myślałem że twój jest :grin: pozostałe siatka i ręczna to jak sam nie podajesz źródła to świadczy o Tobie ;) ale to chyba od niejakiego verbetsa ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tatuś w ZOMO, Synek w KODzie ... demokracja, zawsze w modzie ;)
Villarreal pięknie podbił mi AKO i jeszcze słupek w ostatniej akcji :p Dziś odpuszczam bo nic mnie nie przekonuje. Powodzenia grającym!
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Jak grali w pierwsze? Dopiero 2 połowę odpalę.
tak sobie, jakby zlekceważyli, ale po przerwie zagrają na 120% i pewnie wcisną swoje.
BVB nie może tracić u siebie pkt z takimi rywalami, bo w lidze tylko 5 miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
A gdzie Ty wyraziłeś swoje zdanie? Chyba przeceniasz swoje ego. Jedyne co pokazałeś to jakim jesteś prymitywem. Sorry ja wolę z mądrym stracić niż z głupim zyskać
No to powodzenia w życiu, będziesz gryzł piach. Nie przeceniam swojego ego, nie popieram fałszywej skromności. Resztę sobie sam dopowiedz.

Nie wiem może jak można wyzywać swoich to jest patologia, a ty jeszcze mówisz, że to normalne idź już stąd. Idź tam do Petru i popłacz w kółeczku
Wyzwałem kogoś, bo powiedziałem, że jest Polaczkiem? Chyba nie mamy o czym rozmawiać. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Jak grali w pierwsze? Dopiero 2 połowę odpalę.

Dla mnie ,,polaczek&#39;&#39; obraźliwe, jak byłem za granicą to ludzie się tak wyrażali w kontekście pogardy. Moderator✅
oglądałem końcówkę obamejong mógł wyrównać , chwilę potem powinien być karny na bartrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Ehh, dalej mi wisi ten zaklad z Zagrzebiem handi. Pisałem do babki na chacie, a ona ze już rozliczą zaraz. Właśnie widzę. Chyba czas sie wyprowadzać z całoroczniaka.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
No to powodzenia w życiu, będziesz gryzł piach. Nie przeceniam swojego ego, nie popieram fałszywej skromności. Resztę sobie sam dopowiedz.

Wyzwałem kogoś, bo powiedziałem, że jest Polaczkiem? Chyba nie mamy o czym rozmawiać. ????
Nie męcz i pisz o typach, albo kończ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom