>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
adarq 33

adarq

Użytkownik
Pany ile na konto można wysyłać max żeby się bank nie przyczepił? Wysyłam tak po 1,2-1,7k, w tym miechu 4k i mam jeszcze 2,5k do wypłacenia, nic mi nie grozi do tej kwoty?
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Pany ile na konto można wysyłać max żeby się bank nie przyczepił? Wysyłam tak po 1,2-1,7k, w tym miechu 4k i mam jeszcze 2,5k do wypłacenia, nic mi nie grozi do tej kwoty?
ja po 8 - 10 wysyłalęm i nigdy nikt o nic sie nie czepiał
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Jakiego buka byście polecili do gry na live i z szybkimi wypłatami na konto bankowe? Wiem że bet365 najlepszy lecz zamknąłem kiedyś tam konto i już ponownie nie mogę go otworzyć.
 
forky 734

forky

Użytkownik
To przez skrilla ppośrednictwem ciach
Albo wyrobić sobie karte skrilla (10 euro - koło 40 zeta kosztuje) i normalnie można nią płacić i się posługiwać we wszystkich punktach gdzie obsługują Master Card. Sam mam i nawet na allegro można kupować za jej pośrednictwem ???? Polecam
 
forky 734

forky

Użytkownik
Jakiego buka byście polecili do gry na live i z szybkimi wypłatami na konto bankowe? Wiem że bet365 najlepszy lecz zamknąłem kiedyś tam konto i już ponownie nie mogę go otworzyć.
No generalnie zamknąłeś konto w najlepszym jak dla mnie bukmacherze do grania Live ????

Od siebie mogę dodać, że nie polecam Betclic i Pinnacle do live (zwłaszcza do koszykówki tak jak ja gram)
BaH jest w miarę dobry w tej kwestii, ale kursy mocno przeciętne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom