>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Pograłem C/O 147,5+ C/O 170 I OVER 14,5 180 Gerwena, to będzie mega ciekawy pojedynek!
✅ checkout po kursie 1.9

⛔ niestety była szansa to nawet nie próbował

✅ a tutaj złapany fajny kurs 3.20 na over 14,5

Potem dołozylem wiecej Barnevelda 180 ale gdy tylko postawiłem to już nic nie rzucał a maszyna dalej tłukła maxy
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Jak ktoś chce pewke do dubla czy jak to nazwać to jest do pogrania Detroit Pistons z Miami Heat
Miami na 99% tego nie wygrają, bo nie mają kim grać, ich największe gwiazdy out. Kurs 1,35
Edit : może mi ktoś po krótce na privie wyjaśnić o co chodzi z tą ustawą hazardową? Jakie będą tego konsekwencje dla nas?
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Jak ktoś chce pewke do dubla czy jak to nazwać to jest do pogrania Detroit Pistons z Miami Heat

Miami na 99% tego nie wygrają, bo nie mają kim grać, ich największe gwiazdy out. Kurs 1,35

Edit : może mi ktoś po krótce na privie wyjaśnić o co chodzi z tą ustawą hazardową? Jakie będą tego konsekwencje dla nas?
Warto jakieś handi? 6,5 @1,90, 12,5 @3,50
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Jak ktoś chce pewke do dubla czy jak to nazwać to jest do pogrania Detroit Pistons z Miami Heat

Miami na 99% tego nie wygrają, bo nie mają kim grać, ich największe gwiazdy out. Kurs 1,35

Edit : może mi ktoś po krótce na privie wyjaśnić o co chodzi z tą ustawą hazardową? Jakie będą tego konsekwencje dla nas?
No jak ktos ma wieksze pojecie to tez bym prosil, co nieco czytalem ale wiecej narazie niewiadomych niz konkretow.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Warto jakieś handi? 6,5 @1,90, 12,5 @3,50
No ja myślę, że Detroit wygra tak przynajmniej 10+, ale dziś jestem na kacu i wyczerpałem już chyba na dzis limit szczescia, wiec tego nie ruszam.
Atuty po stronie Heat to własna hala i dobry trener, ale wygrać tego na pewno nie wygrają.
Jeszcze sprecyzuję sytuację w tym meczu - Heatsi od początku mają szpital u siebie i mają rekord 10 wygranych i tam ponad 20 przegranych w tym sezonie. Dzisiaj wypada Whiteside, Dragic i Winslow, to tak jakby w Realu wypadl Ronaldo, Bale, Benzema i nie wiem, Sergio Ramos. Straszna bieda w ich składzie, a Pistons przyjeżdżają w prawie najsilniejszym, Pistons to taki dobry sredniak ligowy, ktory jednak w tym sezonie troche zawodzi, bo maja potencjal na lepszy rekord
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Pogram sobie jeszcze Dwight Howard powyzej 30,5 pkt+zb+ast @1.87 betano
Większa szansa, że zdemoluje Gasola na deskach niż, że wyleci za faule :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom