>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
D 0

dutra

Gość
Ja wezmę kartki, Stoke łapie z mocniejszymi rywalami. Liverpool niestety należy do tych co maja niską średnią kartek ale na pomoc Michael Oliver który ostatnio w swoich występach dawał a linia jakaś super wysoka nie jest, norma.

Liverpool - Stoke
Over 3.5 kartki @1.847 pinek
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
W takim razie jak w 1Q się nie wstrzelą jakoś wybitnie to uderzać w under można ???? , ale to też zależy jaką linie dadzą ????

Zobaczymy jak to będzie wyglądać na początku i coś może potypuje tam ;) dam znać
to w koncu lto ma to zatrucie bo gospodarzem jest Sibenik...
jezeli zatrucie w Cede to nie tyle bym sie pakowal w under co w over Sibenika
&quot;Tak wiem dziwne kursy patrząc na h2h zawsze mecze kończą się wynikami ponad 30 pkt na korzyść cedevita.Dziś praktycznie cały zespół ma kontuzje oraz zatrucia pokarmowe.Najprawdopodobniej wyjdą w młodzikach.Polecam pograć za drobne od razu mówię to nie jakiś pewny mecz ale moim zdaniem kurs warty gry.&quot;
Taki post gościa, który gra mimo wszystko na wygraną Sibenik 6 lub więcej za 3.25.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Peter Crouch strzeli @ 5,50

56 meczów Stoke bez bramki zdobytej przez Anglika. Ostatnim Anglikiem, który strzelił dla Stoke był właśnie Crouch.
 
forky 734

forky

Użytkownik
&quot;Tak wiem dziwne kursy patrząc na h2h zawsze mecze kończą się wynikami ponad 30 pkt na korzyść cedevita.Dziś praktycznie cały zespół ma kontuzje oraz zatrucia pokarmowe.Najprawdopodobniej wyjdą w młodzikach.Polecam pograć za drobne od razu mówię to nie jakiś pewny mecz ale moim zdaniem kurs warty gry.&quot;
Taki post gościa, który gra mimo wszystko na wygraną Sibenik 6 lub więcej za 3.25.
Oj no różne taktyki ludzie mają ???? nie krytykuj
Swoją drogą Opava ładnie mi psuje kupon ???? w całym meczu 7 trójek rzuconych przy czym w tej kwarcie 4 w 6 minut :/

edit: już 5 ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Oj no różne taktyki ludzie mają ???? nie krytykuj
Swoją drogą Opava ładnie mi psuje kupon ???? w całym meczu 7 trójek rzuconych przy czym w tej kwarcie 4 w 6 minut :/

edit: już 5 ????
No gospodarze zaczęli mocno 7-0, a buki konsekwentnie faworyzują gości. Jak będzie okazja to wydaje mi się, że można tam walić w under lub handi na + na gości, jeśli będzie dostępny.
Edit. Na becie było 7-3, a zmienili na 9-0. XD
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
cedevita dziś 3 składem to jak ona ma tu coś ugrać. GKK Sibenik wygra 21+ @ 11. cudo
Toni Katić to załatwi niech tylko gra jak najwięcej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom