>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Shenzen vs Shanghai linia 212.5 tak oscyluje Excel...wszystko powyzej tego to value jesli bukmacherzy wystawia wyzsza linie. Warto grac w Under. Widze tutaj Shengen 109:103...6 pkt roznicy a wiec:

Shengen 1.33 vs Shanghai 3.15
Heh, no ja akurat mysle,ze te kursy bedą odwrotne, spodziewam sie ok 1.40 na Shanhai i wtedy biore do gry Shenzen,jesli będzie po Twojemu to biore Shanghai,ale jestem pewien,ze nie będzie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Heh, no ja akurat mysle,ze te kursy bedą odwrotne, spodziewam sie ok 1.40 na Shanhai i wtedy biore do gry Shenzen,jesli będzie po Twojemu to biore Shanghai,ale jestem pewien,ze nie będzie.
przeciez jak wystawia 1.4 na Shanzai to pojda z torbami ???? bo Shenzen to bierze, nawet po 1.33.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Skończcie te bezsensowne dyskusje.

Jeśli ktoś ma problem to proszę o pw. Dam namiary na specjalistę i zachowam anonimowość. Próby pożyczek, wyłudzeń, żebrania będą skutkowały banem na pw dla każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
przeciez jak wystawia 1.4 na Shanzai to pojda z torbami ???? bo Shenzen to bierze, nawet po 1.33.
Po 1.33 to omijac z daleka, kurs na Guangdong u siebie z Shanghai byl chyba 3,80,a to faworyt tej ligi. Shanghai ma najlepszego obcokrajowca w lidze ,Freddette, drugi tez niczego sobie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Po 1.33 to omijac z daleka, kurs na Guangdong u siebie z Shanghai byl chyba 3,80,a to faworyt tej ligi. Shanghai ma najlepszego obcokrajowca w lidze ,Freddette, drugi tez niczego sobie.
Rozumiem, ale nie ma co szukac niespodzianki(value) tam gdzie go nie ma. Btw kiedy wystawiaja jakiekolwiek linie? tylko 2h przed meczem?lol
P.S. Widze ze Pinnacle dzien wczesniej wystawia..
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ta para to dwie czszki ja im nie ufam :grin:
Ciekaw jestem w jakiej formie serena moze by tak wynik 2-0 po 2 gemach @2.75
Stefkova w 2013 jej seta urwala, przeczuwam, ze tu moze byc niespodzianka i ze pograja ze 3 sety a +5,5 to bardzo duzo, tym bardziej ze dziołcha jest w formie a ze dwie czeszki to czemu nie mialyby se poodbijac dluzej hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom