>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
W 82

wilshere

Użytkownik
Prandelli podał się do dymisij, brak nominalnych ŚO z powodu kontuzji. Ogólnie Valencia moralnie leży i kwiczy (Parejo uwalony w przerwe od grania, kibice chcieli ,,zrobić dziecko&#39;&#39; po przegranym meczu chyba z Sociedad i piłkarze siedzieli ileś tam czasu zamkniecu po przybyciu do Valencii. Składy pokażą to będziemy mądrzejsi ????

Skoro tak, to wchodze, przkonaliscie mnie ;)
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Remisik moim zdaniem, arsenal do tego grał 01.01.2017 a bornemouth 31.12.2016.
Bou zawsze mocne u siebie, a Arsenal... Forma niewiadoma. Niby dominowali, ale mecz na chodzonego, a jak 5 minut Palace przycisnęło w drugiej połowie to nie wiedzieli co się dzieje. Ja bym na pewno nie grał czystej 2, może jakiś over, nie wiem. Te rogi co qwerty chyba pisał wydają się ciekawe.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Można też spróbować Celta over 1,5 gola @ 2,26.
Byle tylko wyszli pierwszym składem z Aspasem w roli głównej i można się w to spokojnie pakować.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ja od siebie polecam Stoke powyżej 1,5 kartki 1,72
Swansea powyżej 1,5 1,57
Arsenal powyżej 5,5 rożnego 2,1
w zieleniaku
Arsenal powyżej 1,5 kartki 1,8
ogólnie polecam te z overy ajzan kartki na mecze Stoke i CP powyżej 4
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Murray wygra 6 i 7 gema @2,12 dafbet. Najwyższa pora na brejka i spokojną końcówkę, Chardy się ratował do tej pory serwisem, wiecznie trafiać nie będzie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Shenzen vs Shanghai linia 212.5 tak oscyluje Excel...wszystko powyzej tego to value jesli bukmacherzy wystawia wyzsza linie. Warto grac w Under. Widze tutaj Shengen 109:103...6 pkt roznicy a wiec:
Shengen 1.33 vs Shanghai 3.15
To z wczoraj...
http://www.oddsportal.com/basketball/china/cba/shenzhen-shanghai-MHBeHzos/#over-under;1

...Excel wystawil linie zanim buki wystawily,right on the spot! ???? Shengen po 1.9 bedzie mozna lapac. co do lini to jak juz cos to under, ale dopiero jak bet365 wystawi.
Co do dzisiaj, to Excel oscyluje over w meczu
Banvi over 152.5 @ 1.95
w Unibecie za 2 stale stawki. Excel oscyluje tutaj 158-161.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Murray wygra 6 i 7 gema @2,12 dafbet. Najwyższa pora na brejka i spokojną końcówkę, Chardy się ratował do tej pory serwisem, wiecznie trafiać nie będzie.
Oj Andy co za szopka... ogólnie pasywność tragiczna, a ostatni punkt podsumował. ⛔
 
M 21

makcziken

Użytkownik
Nie ruszam już tego Murraya, w pierwszym secie wszystko break aż piszczało, teraz tylko kasę wtapiam.. Ten tenis to też czasami jakaś wielka szopka jest. Nic się nie przewidzi.

Tymczasem:

Al-Ittihad HT @1,66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom