>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [48]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Zobacz, że tutaj nie ma nawet dośrodkowań, te obiecujące akcje też z przypadku.
Villa wydaje się groźniejsza, ale to przez taktykę Monka, który strzelać swoim nie kazał. Raz Chester strzelił głową tuż przy słupku z dośrodkowania praktycznie z połowy boiska zaraz po wolnym, no proszę...

Up:
Jest, ale sprawiedliwy będzie tutaj remis. Wszystko zależy jak gospodarze traktują ten mecz, goście mają go gdzieś
Ale ja wiem jak to wyglądało, bo oglądam ;) I widzę, że jest to mecz &quot;na chodzonego&quot;. Co nie zmienia faktu, że zarówno Leeds jak i Villa przy lepszej dokładności mogły prowadzić. Liczę że jednak to 1:1 wcisną.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Użytkownik plmpcrue prosił bym zamieścił to info, gdyż sam nie ma wymaganych 50 postów.
Witam Panowie,
dzisiaj w nocy na moim koncie Unibet, na którym nie miałem żadnych środków, ktoś robił nastepujące operacje. Na mejlu wyczytałem, że od 4 nad ranem, ktoś co około 5 min robił wplaty przez paysafecard 417 zł aż do sumy ok. 2100zł. O 7 z hakiem zagrał za wszystko po kursie 1.13 i zlecił wypłatę 2400. W ustawieniach są moje dane wszystkie jak były. Pytanie o co tu może chodzić i jak mam się zachować. Unibet wysłal mi prośbe o dokumenty weryfikacyjne. Oczywiście moge im potwierdzić ale no coś jest nie halo i nie wiem jaką metodą jest wypłata no i czy do mnie.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ale ja wiem jak to wyglądało, bo oglądam ;) I widzę, że jest to mecz &quot;na chodzonego&quot;. Co nie zmienia faktu, że zarówno Leeds jak i Villa przy lepszej dokładności mogły prowadzić. Liczę że jednak to 1:1 wcisną.
Życze Ci tego bts-a, ale umówmy się, że Leeds strzela pierwsze ???? to sobie zamkne zanim villa odrobi ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom