>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wszędzie handi na Wizards było. Niektórzy po minus pierdyliard i dupa... Tragedia...
Najlepsze,ze takie cuda grają i polecają ludzie,którzy grają NBA. Mimi wszystko Wizards powinni to ogarnąc,ale kto nie pogral to nie polecam nic tu ruszac
P.S. WSC ,czy rozumiesz teraz czemu tak piłem do Wade,ze jego brak to plus dla druzyny ????
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Bulls win @ 1.6, value nocki panowie i panie. Az ja sprobuje chociaz zwyklem nie grac NBA. za 2 stawki.
Jakie value mordzia value to ja zlapalem po kursie @4.3 na Wizardow strata 11 pkt to 2-3 min jeszcze pokryja handi nie jednemu, ale to sport i moze byc na odwrot ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wpierw Brands serwis na mecz, teraz Gombos ???? coraz ciekawsze te kwale, nie dość ze szybkie korty i drewna na returnie po przeciwnej stronie siatki to trzeba oddać
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Jakie value mordzia value to ja zlapalem po kursie @4.3 na Wizardow strata 11 pkt to 2-3 min jeszcze pokryja handi nie jednemu, ale to sport i moze byc na odwrot ????
@Tomcio nie rozumiem upieram dalej sie przy swoim i zdania nie zmienie co do Wade .
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jakie value mordzia value to ja zlapalem po kursie @4.3 na Wizardow strata 11 pkt to 2-3 min jeszcze pokryja handi nie jednemu, ale to sport i moze byc na odwrot ????
value to bylo w pre...jak juz tak mowimy..mowa obecnie i kurs 1.60 dla mnie value bo bedzie tylko spadac.Jak bedxie zobaczymy, bo to NBA show time.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Jakie value mordzia value to ja zlapalem po kursie @4.3 na Wizardow strata 11 pkt to 2-3 min jeszcze pokryja handi nie jednemu, ale to sport i moze byc na odwrot ????
✅ teraz Tomek rozumiesz na co im Wade? Gdyby on gral byki by wygrali ????
Troche pokory co po niektorym jedni znaja sie z NBA natomiast drudzy z tenisa nawzajem mamy sobie pomagac .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom