>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Debile zwyczajnie zmyślili ten skład Celty, najgorsze, że nie ma dla nich alternatywy
często się to zdarza w pucharze króla, Hiszpanie nawet na grafikach meczowych mają błędy, trzeba brać na to poprawkę
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
często się to zdarza w pucharze króla, Hiszpanie nawet na grafikach meczowych mają błędy, trzeba brać na to poprawkę
Składy na twitterze były 40 minut przed meczem bez błędów, ale nie chciało mi sie sprawdzać skoro tutaj miałem oba od razu
 
A 97

analyst

Użytkownik
nie gracie excelowych meczow i tak sie dzieje:p tylko na &quot;chybil&quot; trafil...a bo moze wejdzie, a bo moze ugraja rogi...itp:p
chłopie, napinasz się jak byś odkrył sposób na wygrywanie u buków a tak nie jest. Twój banvit właśnie topi ci kolejny kupon
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Składy na twitterze były 40 minut przed meczem bez błędów, ale nie chciało mi sie sprawdzać skoro tutaj miałem oba od razu
Nom, ja w CdR zawsze sprawdzam na twitterze oficjalnym albo na Marce wchodzę, ale i tak czasem bywa że i realizator daje tuż przed rozpoczęciem inny skład. W tym pucharze często bałagan ze składami.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
gram ostrzej w stronę 3 rogów Celtów. Tyle jeszcze meczu a to bardzo szybkie tempo. Powinno easy siąść 1,75
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Nom, ja w CdR zawsze sprawdzam na twitterze oficjalnym albo na Marce wchodzę, ale i tak czasem bywa że i realizator daje tuż przed rozpoczęciem inny skład. W tym pucharze często bałagan ze składami.
No nic, mam nauczkę na przyszłość
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom