>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
CS:GO na noc:
1.AKO 6.03 6/10
Kinguin vs bravado gaming 1 @1.20
Dark Passage vs JYP 1 @1.61
Epsilon vs subtLe 1 @1.40
Space Soldiers vs FiVE 1 (-4.5) @1.66
iGame.Com vs rEAK 1 @1.20
Virtus Pro vs Team One 1 @1.12

2. AKO 20.33 3/10
Kinguin vs bravado gaming 1 @1.20
Dark Passage vs JYP 1 mapa 1 (-3.5) @1.66
Dark Passage vs JYP 2 mapa 1 (-3.5) @1.66
Space Soldiers vs FiVE 1 mapa 1 (-4.5) @1.66
Space Soldiers vs FiVE 2 mapa 1 (-4.5) @1.66
iGame.Com vs rEAK 1 @1.20
Virtus Pro vs Team One 1 @1.12
Selfless vs QuetzaL 1 mapa 1 (-3.5) @1.66

3.Single
Dark Passage vs JYP 1 mapa 1 (-3.5) @1.66 4/10
Dark Passage vs JYP 2 mapa 1 (-3.5) @1.66 4/10
Space Soldiers vs FiVE 1 mapa 1 (-4.5) @1.66 5/10
Space Soldiers vs FiVE 2 mapa 1 (-4.5) @1.66 5/10
Selfless vs QuetzaL 1 mapa 1 (-3.5) @1.66 4/10
Selfless vs QuetzaL 2 mapa 1 (-3.5) @1.66 4/10
mecze które odbędą się po 8:00, wrzucę jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
zrobią over 207 dallas-phx ? tak pytam skoro mecz pokazowy to może rzucą trochę więcej
Teoretycznie powinni, ale jak sobie przypomne ostatnie mecze Dallas,to oni mieli duzy problem rzucic 15pkt na kwarte i jak tu overa szukac. Tak sie zastanawiam zagrac,czy odpuscic,ale obrony to sie raczej nie ma co spodziewac, tylko jeszcxe trafiac trzeba...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
te cale szlemy to jeden wielki syf, chodzi mi o przekladane mecze, przedluzane, wiatr, deszcz...co jeszcze? Ja mam tylko dubla, ale szacun dla tych co maja tasiemki i musza czekac na kursy 1.15 kij wie jak dlugo, a na koncu jeszcze jakis 1.10 nie wejdzie z tasmy.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
te cale szlemy to jeden wielki syf, chodzi mi o przekladane mecze, przedluzane, wiatr, deszcz...co jeszcze? Ja mam tylko dubla, ale szacun dla tych co maja tasiemki i musza czekac na kursy 1.15 kij wie jak dlugo, a na koncu jeszcze jakis 1.10 nie wejdzie z tasmy.
A Ty bys chcial grac jakby Ci na glowe kapalo? ????
E: Janowicz - Cilic
Novak - Verdasco
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
A Ty bys chcial grac jakby Ci na glowe kapalo? ????
z kamer jakos nie widze deszczu:p,ludzie chodza normalnie(nikt nie biega jakby to nie wiem jaka ulewa miala byc) ale pewnie sie myle. Co do pytania to oczywiscie nie chcialbym, ale bardziej chodzilo mi o to ze zawsze australia kojarzyla mi sie z cieplym klimatem i nie pamietam przekladanych meczy(przynajmniej te ktore obstawilem), ale widze ze AO juz daleko nie odstepuje of French Open gdzie byl dzien gdzie nie rozegrali ani jednego meczu.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
z kamer jakos nie widze deszczu:p,ludzie chodza normalnie(nikt nie biega jakby to nie wiem jaka ulewa miala byc) ale pewnie sie myle. Co do pytania to oczywiscie nie chcialbym, ale bardziej chodzilo mi o to ze zawsze australia kojarzyla mi sie z cieplym klimatem i nie pamietam przekladanych meczy(przynajmniej te ktore obstawilem), ale widze ze AO juz daleko nie odstepuje of French Open gdzie byl dzien gdzie nie rozegrali ani jednego meczu.
No tez jakos tak dziwnie wlasnie, jjz predzej bym sie spodziewal, ze przerwa bedzie z powodu upalow ????


Swoja droga to jest troche taka tragedia, ze Verdasco 40 tenisista swiata, i ma takie losowanie w Szlemie. Rok temu Nadal, teraz Djokovic... Ale lepsze to niz grac z Dudim Sela.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Za ok godzine zaczynamy WESG FINALS (CS:Go) Na start ode mnie
EnVyUs @1.50 + Epsilon @1.40 = 2.10 (Bet365)
Obstawiam to glownie ze wzgledu na brak doswiadczenia przeciwnikow na tym poziomie.
Jest wiecej spotkan typu VP @1.12 ale to jak juz polecam do podbicia kuponu.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Za ok godzine zaczynamy WESG FINALS (CS:Go) Na start ode mnie
EnVyUs @1.50 + Epsilon @1.40 = 2.10 (Bet365)
Obstawiam to glownie ze wzgledu na brak doswiadczenia przeciwnikow na tym poziomie.
Jest wiecej spotkan typu VP @1.12 ale to jak juz polecam do podbicia kuponu.
✅ ✅
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
panowie, na dzisiaj Efes +7.5 @ 1.9 ktos ostro wchodzi, bo ja tak. 1.28 na Panate to smiech na sali...a dla tych co postawia na Panate jakiekolwiek pieniadze to przypominam mecz z Olympiacosem gdzie chamsko ustawili 146 punkty, gdzie wynik byl 139 i chyba 3 min do konca. Na Panate nie postawie zlamanego grosza ???? Nawet jesli wygraja, to granie 1.28 na fiksiarzy nie ma sensu. Jest pelno innych meczy wiec jeski szukacie na podbicie kursu to odradzam granie Panaty, szkoda waszych nerwow.Ja jeszcze pogram mniejsza stawke na Efes win @ 3.75.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom