>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jaka stawka grasz to handi na Efes? Dość pewny to typ według Ciebie?
za 2 stalej stawki. Sympatyzuje z Efes, po drugie walcza o Playoffy, po 3cie granie Panaty po 1.28 (nawet jesli wygraja) to nie ma sensu. Po 4te, Panata to fiksiarze(moja opinia) i nie postawie na nich ani zlotowki ???? . Nawet jesli Efes nie pokryje +7.5 to i tak nie bedzie nerwow, bo trzeba sie trzymac zasad i pamietac jakie szkody wyrzadzil Panata vs Olymp(Chamskie 146). Po 5te od wczoraj mam dosc duzy plus, co fakt fartem( to ze Sratal wygral w tenisa), takze ide za ciosem. Konkludujac, do meczu jeszcze hoho wiec przemysl i nie sugeruj sie w duzej mierze moimi wywodami ???? .

Pozdro
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Zachciało mi sie grać V.Porte over 3.5 bramki. w 1 poł 3 brameczki a w drugiej go zdjął trener i wygląda na to, że over pójdzie się jeb...
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Czerwoną dostał napastnik. Ale akurat mecze tych drużyn, gdy Bursaspor jest gospodarzem obfitują ostatnio w bramki i prawie zawsze Trabzon strzelał pierwszy
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Gdyby tylko Sypa był w składzie, overek pokryłby pewnie bez problemu. Japończycy nie wyrabiają niestety z dużymi kołowymi. Genów nie oszukasz.
Jakieś przemyślenia o ostatnich dwóch meczach dzisiejszych ? Pasuje coś zagrać żeby się lepiej oglądało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom