>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
R 813

robssson

Użytkownik
⛔⛔
kpina


A co do stepanka to nie grałem go ???? po prostu mówię że gość pomimo wieku ma znakomitą kondycję
Spoko, rozumiem. Po prostu zawsze smiesza mnie typy ludzi, którzy człowieka w akcji nie widzieli, a pewniakiem robią z typów. I chlopaczyna do 15 się połamał. Moderatorzy zamiast działać to nic nie robią, bo po co ???? licznik postów się zgadza ???? pozdrawiam i zegnam to forum ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Nie wiem o kim mówisz w każdym bądź razie w typach na żywo licznik postów jest wyłączony ;)
Swoją drogą Atlanta strasznie dzisiaj dostaje po pupie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Bublik 0:2 @1,75
edit: jednak nie warto , to jest ciota i nie potrafi grać w tenisa co pokazał w 4tym secie przy swoim podaniu
LESZCZ!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Over 165.5 w meczu Melbourne...@ 1.91 Bet365 za 3 plaskie stawki!!!. Jesli nie wejdzie, to wiecej typow z excela nie podam i zawiesze dzialanosc az do odwolania. Polecam pograc. Tym razem nie bede zdradzal ile excel oscyluje.
Gram rowniez za 2 stale stawki over 175.5 @ 3.6 w Unibet.(lepsza linia niz bet365)
Pozdrawiam!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-


Węgry - Chorwacja

Razem z moim Dziadkiem który od lat mieszka na Węgrzech w Debreczynie, przygotowaliśmy na sobote mega perełkę, tuż przed startem naszego ulubionego turnieju tenisowego AO, perełka ta będzie z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, odbywających się we Francji. Mimo, że Dziadka konikiem jest piłka nożna, to co nie co śledzi piłke ręczną, teni czy piłkę wodną, która jest sportem narodowym na Węgrzech. Ale do rzeczy.
Wczoraj długo debatowaliśmy przez Skype z Dziadkiem na temat 1 rundy AO, gdy w telewizji u mnie leciał mecz Dania - Argentyna, który for fun puściliśmy z Dziadkiem na Argentyne z remisem. Mówie do Dziadka, żeby spojrzał co wyprawiaja Chorwaci z amatorami z Arabi Saudyjskiej.
Dziadek się tylko uśmiechnał, nie patrzac na ich wynik, mówi: &quot;Chorwacja to klasowy zespół, od lat utrzymujacy sie w ścisłym topie, ale podobnie jak Polska przyszedł czas na zmiane pokoleniowa, by w przyszłosci mogło to zaowocowac sukcesem. Zmiana ta moze nie jest tak drastyczna jak w Polskim zespole, ale mimo to napewno odbije sie na wynikach reprezentacji Chorwacji. Wynik z Arabia Saudyjska nie koniecznie musi swiadczyc o słabości reprezentacji chorwacji, mysle ze potraktowali ten mecz ulgowo, treningowo, przed kolejnym starciem, które nastpi 24 godziny pozniej, z reprezentacja kraju w ktorym mieszkam od lat, z Wegrami&quot;

Ciągnałem dalej temat z Dziadkiem, bardziej skupiając się na reprezentacji Węgier, gdyż Chorwatów co nie co znam, i wiem na co ich stać, mimo odmłodzonej kadry. Dziadek twierdzi, że Węgierska piłka reczna, przede wszystkim ta reprezentacyjna, męska, przeżywała kryzys. Teraz powoli wychodzą z dołka. Mają mniejsze i większe gwiazdy europejskiego szczypiorniaka. Postacia wiodącą napewno jest Laszlo Nagy, ale na uwage również zasługują Mate Lekai czy Gabo Csaszar. Na bramce również sietne mecze potrafią rozgywać Fazekas czy Mikler. To niezły zespoł, z duzym potencjałem, druzyna, w której jest tzw team spirit. Moga powalczyć z najlepszymi a napewno z odmłodzoną Chorwacja, z która mecz będzie dodatkowym motywatorem, bo to w koncu niedaleki sasiad, z którym mecze w każdej dyscyplinie sa gorące.

W historii potyczek, padały różne wyniki, mimo wszystko czesciej wyrgywali Chorwaci. Z tych ostatni meczów to w 2013, w eliminacjach do ME2014 raz wygrali Wegrzy u siebie, raz Chorwaci. To byly inne zespoly aniżeli teraz.

Dziadek przewiduje na jutro zaciety mecz, który moze rozegrać sie w koncówce. Daje spore szanse Wegrom, a napewno wieksze niż przewiduja to bukmacherzy wystawiajac kurs 3.35 w Betsson czy 3.0 w bet365.
Asekuracyjnie i mega pewnie wyglada +1,5 po 2.0 w bet365.

W tym meczu nie bedzie duzej przewagi ktoregos z zespolów, mecz na styku, z duża szansa na sukces Madziarow.
Polecamy z Dziadkiem na sobote!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ATP, co taka desperacja? I uważaj bo to jednak over a one tak fajnie ostatnimi czasy nie wchodził ????
wiem, ale poddnenerwowaly mnie ostatnie mecze typu olympiakosu z panata i wczorajszy Efes. Zobaczymy jak bedzie, rozumiem ze to over, jednak trzeba zaryzykowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom