>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jak my możemy grać dobrze w ręczną jak te nasze Orzełki nawet porządnie hymnu zaśpiewać nie potrafią. Pamiętacie jak śpiewali Jureccy czy Lijewscy? Tam aż kipiało z nich. A przed meczem z Rusami to nawet podwójnie. A Ci obecni to już przed meczem wyglądają jakby mieli przepraszać za to, że w ogóle wyjdą na boisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Ogladasz ten mecz czy tylko staty z Beta? Bo staty nie odzwierciedlaja tego jaki nieziemsko mierny poziom obie ekipy reprezentuja...
Ja oglądam, Maroko prezentuje lepsza kulture gry , rozgrywa konstruje akcje,kwestia czasu az cos im sie uda i trafia.
Kongo słabe zero akcji , jedyne ich wypady to przypadkowa odbitka i tylko dlatego znajduja sie w polu karnym.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Pisałem kilka godzin temu, że Atlanta przegra, a Wizards wygrają.
Oczywiście miałem rację.
A to pewne źródło było takie, że pograłem Atlantę zamiast Wizards, no i takie są konsekwencje.
Nie dziękujcie.
Ja nie wiem dlaczego zawsze tak musi być w innych sportach poza tenisem, że jak raz na ruski rok coś pogram rekreacyjnie nawet po 1.01 to zawsze jest odwrotnie.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Chrapkowski ;/ następny wspaniały chodź tAK jak innym można by było wybaczyć bo to w większości ich 1 poważna impreza tak jemu to się chyba w dupie poprzestawialo ;/ gra totalny piach a pamiętam go nawet z ostatniej imprezy gdzie wyglądał dość solidnie ;//
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom