>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
K 168

kbak93

Użytkownik
pamiętam taki mecz inauguracja igrzysk, brazylia vs rpa u23
brazylia od 60 minuty grała 11na 10 a kursy przed meczem były 1,14...
a gościu pisze w takich okolicznościach kurs 3 to value.
znacie sie na czymś oprócz przegrywania pięniędzy?
powtarzam Sitak vs Simoncik
tenis stołowy
kurs 4
bwin (buk który macza czasem palce w challengeru) już zmienił kurs na Sitaka z 4,30 na 3,50 to wiele mówi
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
over 1,5 gola DR Kongo - Maroko @3 pinnacle
⛔ Mam nadzieję, że Panowie Robsson i ten drugi zadowoleni. Ale następnym razem zajmijcie się swoimi typami, co ? ???? Wygrałem hajs na atlancie, została mi nierówna końcóweczka, więc postawiłem over w meczu, w którym banan sugerował łatwe zwycięstwo Maroko. W moim mniemaniu jest to dobry typer, bo widziałem niejednokrotnie jak trafia ładne kursy. Do tego wjechało czerwo dla Kongo, więc sprzyjające warunki i kurs spoko. Przegrałem, ale taka jest bukmacherka. Życzę samych bezbłędnych typów, a w przyszłości pomyście o założeniu akademii elitarnego typowania ;) Pozdrawiam ciepło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 813

robssson

Użytkownik
⛔ Mam nadzieję, że Panowie Robsson i ten drugi zadowoleni. Ale następnym razem zajmijcie się swoimi typami, co ? ???? Wygrałem hajs na atlancie, została mi nierówna końcóweczka, więc postawiłem over w meczu, w którym banan sugerował łatwe zwycięstwo Maroko. W moim mniemaniu jest to dobry typer, bo widziałem niejednokrotnie jak trafia ładne kursy. Do tego wjechało czerwo dla Kongo, więc sprzyjające warunki i kurs spoko. Przegrałem, ale taka jest bukmacherka. Życzę samych bezbłędnych typów, a w przyszłości pomyście o założeniu akademii elitarnego typowania ;) Pozdrawiam ciepło.
Ale bez złośliwości.. Ja tylko napisałem swoją opinię, oglądałem mecz od 50 minuty i nie mieli nawet jednej dobrej okazji, jakby im się grać nie chciało. Własnie w tym problem, że ktoś napisze &quot;Pewniak&quot; a ludzie później grają ostro. Nie złość się, pozdrawiam.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
nic mnie obchodzi co tam piszesz.
nie oglądasz meczu a sugerujesz coś gdy jest 10 minut do końca a mecz jest mega fizyczny

ja jak nei stawiam swojego hajsu to mam 9/10 ale pieniądze to coś innego i nikt nie stawia mi pomników
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
W Maladze faul na czerwo w bordowe kropy jak to mówią redaktorzy, a sędzia nawet żółtej nie daje, śmiech...
Mateu Laos jaja sobie robi z tego sędziowania, kolejna sytuacja na żółtą, a on nic. To raczej ustawka musi być
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
nic mnie obchodzi co tam piszesz.
nie oglądasz meczu a sugerujesz coś gdy jest 10 minut do końca a mecz jest mega fizyczny

ja jak nei stawiam swojego hajsu to mam 9/10 ale pieniądze to coś innego i nikt nie stawia mi pomników
A jak tam twoj Sitak? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Ten Mateo Laos to jakiś amator jest. Zawodnicy się kopią biją, popychają, a on stoi obok i nic. Jak byk gołym okiem widać że musieli sędziowie grubo gdzieś pograć under kartek bo normalny sędzia z mózgiem zamiast gąbką wlepia tu kartę za kartką
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom