>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Panowie nie sądzicie, że 4,50 na Celtę to jakiś kurs kosmos jest na dziś? Sociedad ostatnio nic wielkiego nie gra, a Celta zupełnie odwrotnie przecież.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Powyżej +2.5 - Suma goli
Kissamikos FC U19 - OFI Crete U19 2.00⛔

Powyżej +1.5 - Suma goli
Fenerbahce SK U19 - Kasimpasa U19 1.95⛔

betano
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Panowie nie sądzicie, że 4,50 na Celtę to jakiś kurs kosmos jest na dziś? Sociedad ostatnio nic wielkiego nie gra, a Celta zupełnie odwrotnie przecież.
Celta za 3dni rewanż z Realem w pucharze. Dzisiaj będą rotacje. Sociedad niby też puchar, ale tam małe szanse na awans i dzisiaj full opcja.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Było koło 7 na chińczyka i wtedy myślałem żeby grać, ale jednak stwierdziłem, że jakbym przeciwko Królowi grał to by mi ręka uschła. ????
Ale jaka różnica między chińczykiem z końca 3 seta, a teraz ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mam pomysł, chciałbym abyś był maszynistą tej swojej LOKOMOTYWY, wsiadł za stery (jak to się nazywa profesjonalnie?) i pojechał gdzieś daleko, najlepiej na Sybir gdzie nie ma internetu i zaszył się w swojej LOKOMOTYWIE jak z filmu Into the Wild. Jagody to już Twój wybór czy zjeść czy nie. Pozdro
:]:]
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Powyżej +1.5 - Suma goli
Aris Thessaloniki (W) - Atromitos (K) 1.65✅

Powyżej +1.5 - Suma goli
FK Varnsdorf - FK Mlada Boleslav 1.97✅

AKO 3.25✅
betano
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Ahh te Finki coś nie pobrały karmy. Ponad 40 sek straty do Szwedek i teraz Kalla i Falk. No chyba że Parmakoski włączy turbo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom