>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
O gościu wytrawna analiza. :grin:
#nooffense
I tak w analizach najlepszy jest maer.
On w swoich podaje nazwę stadionu na jakim odbędzie się mecz, pojemność stadionu, ba! ludność jaka zamieszkuje miasto gospodarza meczu + oczywiście suche fakty z tabeli ligowej.
Mistrz analiz
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dla mnie ta liga Irańska to straszny beton. Prawie jak mecze lig afrykańskich ???? . Typu nie neguję, lecz w tym Iranie ciężko o jakiekolwiek bramki, to taka bardziej underowa liga z tego co widzę, więc może bezpieczniej gdzieś indziej szukać tych overków 0.5 HT ?
koles sypie typami ???? nikt nie zwraca tu na niego uwagi i niech tak zostanie
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
I tak w analizach najlepszy jest maer.
On w swoich podaje nazwę stadionu na jakim odbędzie się mecz, pojemność stadionu, ba! ludność jaka zamieszkuje miasto gospodarza meczu + oczywiście suche fakty z tabeli ligowej.
Mistrz analiz
w końcu ktoś zauważył jak ten typek pisze żałośnie analizy, ja już nawet ich nie czytam bo wszędzie leje tą samą wode tylko zmienia nazwe stadionu i drużyny XDD
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Uzbekistan - Gruzja
Uzbekistan win 2.10 bet365
Uzbekistan win 1 połowa 3.00 bet365
myślę że można spokojnie pograć ten bet ????
]Uzbekistan - Gruzja
Uzbekistan win 2.10 bet365
Uzbekistan win 1 połowa 3.00 bet365 ✅
myślę że można spokojnie pograć ten bet :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Hmm, no dobra znalazłem ciekawy mecz. Galatasaray vs Halkbank Ankara w siatę. Galata u siebie wymiata, a Halkbank ma najgorszy skład od lat. Kooy i Fonteles to zawodnicy solidni, ale znam ich z gry w PlusLidze i wiem, że są bardzo nierówni, a zwłaszcza Kooy. Miljkovic na ataku to dziad 38 lat prawie i on wytrzymuje maksymalnie 2 sety. Galata ma w składzie prawie samych turasów i Zbycha Bartmana razem z Samuelem Tuią, który grał w Skrze. Mecz z wieloma polskimi akcentami a kurs 2.75 warty zaatakowania
Oni nawet seta nie dadza rady... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom