>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
wczoraj płakał że zamknął barce 2 minuty przed bramką na 1-0 i kompletnie nie umie posługiwać się zamykaniem zakładów, a dzisiaj wielki taktyk i rozlicza jakieś kupony z doopy wzięte i pisze że od 2 dni na plusie ????????
postawiłem przed meczem DW 4-1 dla Schalke @34 i mam 90% zysku, więc zamykam.
jestem lepszy @Zraszacz, podałem lepszy bet po fakcie ???? i co mi zrobisz? ????

co za dziecinada...
O jeny. Ty masz okres dziewczyno czy jak? Jakie zale ???? ???? ????
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
O jeny. Ty masz okres dziewczyno czy jak? Jakie zale ???? ???? ????
Nie powiem kto wczoraj przesz 5minut napisał 10 postów odnośnie słabej gry Barcy bo na nich postawił ale zakończmy już ten temat.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
O jeny. Ty masz okres dziewczyno czy jak? Jakie zale ???? ???? ????
Nie mam nic do Ciebie i wydajesz się pozytywnym człowiekiem ale co prawda to prawda, wczoraj mało co jajka nie zniosłeś, a dziś jesteś królem zamykania zakładów i podniecasz się jakby dopiero wprowadzili tę opcję ; ) anyway gl
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
maly offtop, wlaczylem dzisiaj CS GO po kilkutygodniowej przerwie. Patrze, ze Dust2 wypadl z puli Czynnej sluzby. W turniejach ESL Pro League tez juz nie ma Dusta2?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Nie mam nic do Ciebie i wydajesz się pozytywnym człowiekiem ale co prawda to prawda, wczoraj mało co jajka nie zniosłeś, a dziś jesteś królem zamykania zakładów i podniecasz się jakby dopiero wprowadzili tę opcję ; ) anyway gl
Pozdrawiam kolego ????
Mnie tam hejt nie rusza, troche nie rozumiem jedynie, jak ktos neguje czyjes wygrane lub cieszy sie z porazki.
Ja tam zycze kazdemu wszystkiego dobrego ;)
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Panowie co sądzicie o kartkach over 5.5 w meczu Milanu? Kurs 1.90 wygląda przyzwoicie a linia dosyć mała ???? ?
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
O jeny. Ty masz okres dziewczyno czy jak? Jakie zale ???? ???? ????
odezwała się dziewczynka co płacze i zmienia nastroje co 2 minuty.
pochwal się jeszcze kuponem najlepiej ze słit focią ????
po co nam rozliczanie kuponów których nikt nie widział, ani typów nie podałeś?
@2.25 na bramkę w Grecji próbuję.
poprzednie typy na minus...
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
A wiadomo co chca zmienic? Powiekszyc? Tak czy inaczej ciesze sie, bo sam lubie na niej grac, ale ogladanie turniejow to nuda.
Mapka najpopularniejsza wśród szarych graczy, ale już nie tak bardzo porządana przez &quot;pro&quot; statystyki z ostatniego turnieju pokazały że była ona najmniej wybierana, pewnie zrobią coś podobnego jak z inferno, odmłodzą ją lekko graficznie ale na wielkie zmiany raczej nie ma co liczyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom