>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Na 14.30

Rosenthal/Crabb vs Prudel/Kujawiak 1 @ 1.83 Bet365
A co sądzisz o meczu Smedins/Samoilovs - Liamin/Krasilnikov? ;)

Kursy jakoś tak dziwnie wystawione względem wyników jakie tutaj padały do tej pory, @2.37 na parę która wygrała 2 mecze a @1.57 na parę która ledwo jeden mecz ugrała? ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Sorry że tutaj, ale taka sytuacja.
Od czasu do czasu zagram u naziemnego buka by coś oddać państwu z podatku. I właśnie ostatnio zagrałem w Milenium. Wygrana niecaly tysiąc. Czego się dowiedziałem? Ze jak są jakieś większe wygrane to zazwyczaj nie mają by wypłacić od ręki tylko cytuję muszą uzbierać że stawek od innych ludzi hahah no i kobieta mi powiedziała jeszcze, że teraz zmienili regulamin i nie muszą już w ciągu 24h wypłacać kasy xD
Kolejny powód by nie grać u naziemnego buka...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na Filipinach gram +5.5pkt Ginebra.
Troche mam obawy,bo to ich 3 mecz w ciągu 6 dni.
Hotshot,miał kilka dni więcej odpoczynku.
Ginebra +5.5pkt.
Na live pewnie linia do złapania,bedzie jeszcze lepsza.
✅ ✅
Na czysty win,niestety ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Sorry że tutaj, ale taka sytuacja.
Od czasu do czasu zagram u naziemnego buka by coś oddać państwu z podatku. I właśnie ostatnio zagrałem w Milenium. Wygrana niecaly tysiąc. Czego się dowiedziałem? Ze jak są jakieś większe wygrane to zazwyczaj nie mają by wypłacić od ręki tylko cytuję muszą uzbierać że stawek od innych ludzi hahah no i kobieta mi powiedziała jeszcze, że teraz zmienili regulamin i nie muszą już w ciągu 24h wypłacać kasy xD

Kolejny powód by nie grać u naziemnego buka...
dziwne bo w sts jak miałem do zwrotu pare razy koło 800 zł zawsze mieli kase by wypłacić :razz: a jak chyba wygrasz od ok. 2 tysiecy to musisz jechac do katowic odebrać kase ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom