>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
devvon 88

devvon

Użytkownik
Proszę bardzo, człowiek przestaje oglądać przy +20, wchodzi na kompa i się dowiaduje, że te lapsy z Jazz przegrywają jako przedostatni typ tasiemkę @ 91. Nie bolałoby tak bardzo gdyby nie świadomość tej przewagi jaką mieli
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Ale ja jestem marny, od rana ⛔
Jakies patalachy z indonezji z kosza 1-kwarta 9pkt, to bach gram ich do połowy under 23,5, no i te 23 to oni już walą po 5min drugiej kwarty ????
To się nazywa granie...daje sobie spokój z tym niedługo bo patologie odwalam grając taki SHIT
No i oczywiście później cegła i kończą na wyniku 25 ???? jakie to przewidywalne...
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
W NBL linia była 173,5 , a teraz jest 155 , niezla cegła. Na początki podskoczyła do 180,5 i sukcesywnie spadła
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Brawo bet!
Stawiasz na set doga w pingla, jest 1:4 i byloby fajna kwota do zamknięcia a oni zamykają rynek a przy 7:7 otwierają hahah dobrze że zamknąłem z leciusienkim zyskiem bo przegral, co za pajace
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Brawo bet!
Stawiasz na set doga w pingla, jest 1:4 i byloby fajna kwota do zamknięcia a oni zamykają rynek a przy 7:7 otwierają hahah dobrze że zamknąłem z leciusienkim zyskiem bo przegral, co za pajace
całoroczny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom