>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Kto wie, mysle,ze to bedzie close game.
Prawie 100% garnitur jechał Lakersów na począku 2 kwarty. Jest 45 do 33. Wydaje mi się że Wizards u Siebie nie puszczą wina. Czy Handi pokryją to nie wiem. Ja czekałem na okolice - 7.5 ale się nie doczekałem. Jak będzie to chyba pobiore. Choć czuję że szukje się BO;)
Na dziś wydaje mi się że warto currego over 27.5 pts po 1.83 na bet365.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Prawie 100% garnitur jechał Lakersów na począku 2 kwarty. Jest 45 do 33. Wydaje mi się że Wizards u Siebie nie puszczą wina. Czy Handi pokryją to nie wiem. Ja czekałem na okolice - 7.5 ale się nie doczekałem. Jak będzie to chyba pobiore. Choć czuję że szukje się BO;)
Na dziś wydaje mi się że warto currego over 27.5 pts po 1.83 na bet365.
Cirkawe jak długo,utrzymają taką forme.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
O miałem racje,ze close game i jeszcze Wizards polegnie...
E:chyba sie zdenerwowali.
Widać braki dobrych zamienników w Wizards. Wall już pod koniec wyglądał na bardzo zmęczonego, Beal też. Gortat za to chyba 2 młodość przeżywa bo biegał wszędzie jak szalony :p Myślę że następny mecz wizards polegną.
PS. Spurs na razie słabo wyglądają, myślę że handi na Phile w okolicach 12.5 do gry spokojnie. Może nawet to wezmą, szkoda że nie ma Embida ale i tak dają radę.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Widać braki dobrych zamienników w Wizards. Wall już pod koniec wyglądał na bardzo zmęczonego, Beal też. Gortat za to chyba 2 młodość przeżywa bo biegał wszędzie jak szalony :p Myślę że następny mecz wizards polegną.
PS. Spurs na razie słabo wyglądają, myślę że handi na Phile w okolicach 12.5 do gry spokojnie. Może nawet to wezmą, szkoda że nie ma Embida ale i tak dają radę.
Dzis,rano sie zastanawialem nad tym typem,kurs na phile byl 15,50:grin:
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Dzis,rano sie zastanawialem nad tym typem,kurs na phile byl 15,50:grin:
Ja nie wiem czy to zrządzenie losu czy o co kaman, ale jak cała pierwszą połowę ładnie grali tak teraz stanęli jak wryci. 6 pkt w plecy, a było 5 do przodu.
Swoją drogą Hawks jaka pogoń 19 pkt w plecy w ostatniej kwarcie a mamy remis po 106 :p Handi 17.5 kusiło ale nie poszło ???? Kto zagrał ten liczy kase :p
E. Nikt tak dziś nie stanął jak Houston Roskets. W ostatniej kwarcie wygrywac 19 pkt żeby przegrac 5 :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom