>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Jak ktoś ma konto w Marathonie może sprawdzić limity, bo dali Van Iersel/Flier @ 1.37 gdzie inni mają 1.08 no i 2:0 @ 1.75. Te Japonki strasznie kulawe w przyjęciu, nie mówiąc o fatalnych warunkach. Nie wiem jak musiałaby Flier zagrać słabo, zeby nie wygrały 2:0, ale wiadomo 1 mecz na piasku, ale i tak warto,
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jak ktoś ma konto w Marathonie może sprawdzić limity, bo dali Van Iersel/Flier @ 1.37 gdzie inni mają 1.08 no i 2:0 @ 1.75. Te Japonki strasznie kulawe w przyjęciu, nie mówiąc o fatalnych warunkach. Nie wiem jak musiałaby Flier zagrać słabo, zeby nie wygrały 2:0, ale wiadomo 1 mecz na piasku, ale i tak warto,
U mnie za 670 euro idzie przywalić, 1.24 kurs teraz.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Próbuję ten bet
Siatkówka plażowa - Fort Lauderdale

Beeler/Krattiger vs Slick/Allen 1 @ 2.00 Bet365


Szwajcarzy mają już za sobą jeden mecz. Pewnie wygrali i to też może działać na ich korzyść. Nico Beeler mi osobiście wpadł w oczy tym, że znakomicie potrafi grać w defensywie. Z Strasserem nic wielkiego nie osiągnął, więc powraca do Krattigera z którym grali na początku swojej kariery. Młody duet, który powinien się rozwijać i wcale mnie nie zdziwi jak tym sezonie będą najlepszą parą u Helwetów. Amerykanie grają u siebie, ale mnie to zestawienie na pewno nie przekonuje. Burik zawodnik bardzo przeciętny, technika pozostawia wiele do życzenia, przyjęcie chwiejne. Slick w teorii lepszy gracz, ale też bez błysku. Grał z Rosenthalem, Rogersem czyli z dwójką doświadczonych zawodników i nic nie wygrał. Wątpię, aby z Allenem stworzyli duet marzeń. Szwajcarzy lepsi w grze obronnej. Pewniejsze przyjęcie pozwoli im spokojnie rozwiązywać akcje ofensywne, a też brak zgrania, brak wypracowanych schematów u Amerykanów może być bardzo odczuwalny. W mojej ocenie młodzi Helweci są faworytami i spokojnie ten bet pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 123

karwan1988

Użytkownik
Walldorf Bielefeld tam musi coś wpaść do HT, nie ma bata
Dobra widze szwaby na ⛔ oczywiście.
Gdybym pobrał under w 25min zamiast overa to wtedy na złość by strzelili po minucie a tak to wiadomo, WTOPA, śmiało grajcie na odwrót moich typow, będziecie zarobieni ;)
15 strzałów to za mało żeby zmieścić szmacianke miedzy słupkami
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dobra widze szwaby na ⛔ oczywiście.

Gdybym pobrał under w 25min zamiast overa to wtedy na złość by strzelili po minucie a tak to wiadomo, WTOPA, śmiało grajcie na odwrót moich typow, będziecie zarobieni ;)

15 strzałów to za mało żeby zmieścić szmacianke miedzy słupkami
Rennar w dobrej dyspozycji. Mimo to liczę że coś puści ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom