>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Dzieki Jose za CSa jak zwykle. Nie mam dzis reputki, ale jutro dorzuce.
Czy wchodzi, czy nie wchodzi, to wiedze o CSie masz i zaczynam sie wciagac w ogladanie meczykow ???? .
Kinguin troche problemy z glowa, ale w dogrywce pokazali kto tu rzadzi, 4:0.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Tomek80 myślisz że Baskonia ogarnie Maccabi ? Tam Maccabi chyba już bez szans na awans a goście mogą pprawić pozycję
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Anadolu vs Milano
Anadolu @3.30 bet365
Mają 20 minut na wyciągnięcie wyniku porażka będzie sporą niespodzianką i znacznie skomplikują sobie awans do TOP8.
✅ Obrona trójki + wsparcie od publiczności nie mogło się inaczej skończyć brawo dla nich że wygrali bo nie był to ich najlepszy mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Chyba już nie gram takich kursów w pre jak efes dołożyłem do dwóch cs-ów Faze i Kinguin no i Stambuł. Zebym ja sie stresował przez kurs 1.16 :/
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
A patced milczy. Zarzuca komuś nieuczciwość a sam ma za uszami ... Sory, że tutaj, ale na inne sposoby nie odpowiada a Wiem, że ten dział śledzi na bieżąco.
Siedzi po cichutku ????


patced jest teraz aktywny
Wyślij wiadomość Dodaj do listy
Ostatnio aktywny: Dzisiaj 20:29
Obecnie przegląda: Przegląda Temat Typy na żywo - Dyskusja [52]
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
A patced milczy. Zarzuca komuś nieuczciwość a sam ma za uszami ... Sory, że tutaj, ale na inne sposoby nie odpowiada a Wiem, że ten dział śledzi na bieżąco.
Jak ktos daje sie zlapac na &quot;pozycz psc, oddam&quot; i to jeszcze od uzytkownika, ktorego zapewne nie zna, to sorry, ale jest sam sobie winien.
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz ktos dal sie oszukac.
Nie patrz na reputacje, bo ona tu nic nie znaczy, takie moje zdanie.
Nastepnym razem powinna Ci sie wlaczyc czerwona lampka, wiem, ze intencje miales dobre i chciales pomoc komus, ale widzisz jak to sie konczy ;].
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Chyba już nie gram takich kursów w pre jak efes dołożyłem do dwóch cs-ów Faze i Kinguin no i Stambuł. Zebym ja sie stresował przez kurs 1.16 :/
Marcin, a Ty sie jeszcze nie nauczyłeś,ze sie takich kursów nie gra. Widac wszyscy muszą poznać gorzki smak porażki na takich kursach....ja na szczęscie mam to za sobą:]
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Liga legend mapa 2 zwycięzca H2k @2.75 , G2 bardzo papierowy team, jeśli H2k nie przegra early to powinni to wziąć
Super, książkowo zagrana mapa przez H2k i pewny win, przyjemny kurs na ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom