>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
co gracie za freebeta na 365 ? over 0,5 gola ? under 6,5 ? under 3,5 HT ? under 4,5 w drugiej połowie ? ???? jakos boje sie tego over 0,5 grać w tym meczu ????
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
co gracie za freebeta na 365 ? over 0,5 gola ? under 6,5 ? under 3,5 HT ? under 4,5 w drugiej połowie ? ???? jakos boje sie tego over 0,5 grać w tym meczu ????
Fajnie wyglądają te rożne Arsenalu, ale to ryzykowne bo albo nabijają dużo rożnych, albo wcale. Jednak chyba under bardziej pasuje, bo Bayern u siebie to też lubi grac padakę.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Mimo, że Arsenal to raczej średniaki to dzisiaj zdecydowanie value na nich. Bayern męczy się strasznie, przynajmniej gola goście powinni strzelić.
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Hysaj cwaniak wykartkował się ostatnio i dzisiaj wjeżdża na pełnej. Raz już Ronaldo zatrzymał w Portugalia - Albania. Callejon podobnie w ostatnim meczu nie grał za kartki i ta prawa strona jest na 110% przygotowana dzisiaj a wiadomo kto jest na przeciwko Marcelo - Ronaldo wg. mnie tu się rozgrywa kluczowa sprawa tego meczu.
Napoli gol przed 70 min @ 1,83 Bet365
Over 2,5 + BTS @ 2,00 Bet365

Nie obchodzi mnie co się stanie z defensywą Napoli bo ona nie jest perfekcyjna zwłaszcza, gdy Sarri zapewnia że nie potrafią grać murarki. O ofensywę jestem spokojny jedna bramka to jest mus przy takiej formie jaką mają wszyscy w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kompletnie nie ogarniam siatkówki, ale dlaczego kursy na Perugie ponad 2,25 ? Warto to zagrać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom