>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ludzie przecież ten zakład już wszedł więc co mu ma przepaść, żadnych zwrotów oczekiwać nie będzie
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Nie mogę teraz znaleść tego regulaminu a coś pamiętam jak czytałem że wspominali o tym zamykaniu i teraz już sam nie jestem pewny
To masz:
&quot;Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład lub zakłady, które zostały zmienione za pomocą funkcji Edytuj zakład, nie liczą się do tej oferty.&quot;
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ale nie rozumiecie, że on trafił już ten zakład. Nikt mu nic nie będzie zwracał. Logika ludzi tutaj mnie przeraża
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Nie mogę teraz znaleść tego regulaminu a coś pamiętam jak czytałem że wspominali o tym zamykaniu i teraz już sam nie jestem pewny
I co mogą niby zrobić? Zagrałeś tak jakby promocji nie było. Jedyne co by mogli to jakies takie , że kurs nieodpowiedni no ale litości
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
jasne że można zamknąć, @verno łopatologicznie wytłumaczył. Pytanie po co zamykać under 6.5, pewnie jeszcze ze strata
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
Dałem sobie na freebet remis do przerwy, teraz jak zamknę przedmeczowy (under 6,5) to nic się nie dzieje? głupie pytanie ale wolę zapytać ????
dzieje się
&quot;Zakwalifikuje się tylko najwyższy zakład przedmeczowy (aż do 100 PLN*), który nie został w całości lub częściowo zamknięty za pomocą opcji Zamknij zakład lub nie został zmieniony za pomocą funkcji Edytuj zakład.&quot;
jak zamkniesz przedmeczowy to ci nie uznaja zakładu live jako freebeta
edit:
nie odczytałem, że to live, myślalem ze przedmeczowy mu wszedl
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ale nie rozumiecie, że on trafił już ten zakład. Nikt mu nic nie będzie zwracał. Logika ludzi tutaj mnie przeraża
Dokładnie. To przecież nie jest takie trudne pytanie... a tu połowa osób pisze, że nie może zamknać ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Skoro freebet Ci wszedł i pre dałeś under 6,5 to nie ma po co zamykać i panikować. Lepiej poczekać i mieć pewne pieniądze, bo teraz zamkniesz a oni sobie zaczną znowu jakieś regulaminy wymyślać i wyjdzie tak, że stracisz hajs. 5 goli w tym meczu i tak już nie strzelą, więc spokojnie.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
dzieje się

&quot;Zakwalifikuje się tylko najwyższy zakład przedmeczowy (aż do 100 PLN*), który nie został w całości lub częściowo zamknięty za pomocą opcji Zamknij zakład lub nie został zmieniony za pomocą funkcji Edytuj zakład.&quot;
jak zamkniesz przedmeczowy to ci nie uznaja zakładu live jako freebeta
Ja pierdziu. I wy macie prawa wyborcze? A czytać ze zrozumieniem nie umiecie. To mu niech nie uznaja jako freebeta, a i tak zakłąd już wszedł (więc tak jakby w ogóle z tej promocji nie skorzystał.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
dzieje się

&quot;Zakwalifikuje się tylko najwyższy zakład przedmeczowy (aż do 100 PLN*), który nie został w całości lub częściowo zamknięty za pomocą opcji Zamknij zakład lub nie został zmieniony za pomocą funkcji Edytuj zakład.&quot;
jak zamkniesz przedmeczowy to ci nie uznaja zakładu live jako freebeta
Dokładnie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
dzieje się
&quot;Zakwalifikuje się tylko najwyższy zakład przedmeczowy (aż do 100 PLN*), który nie został w całości lub częściowo zamknięty za pomocą opcji Zamknij zakład lub nie został zmieniony za pomocą funkcji Edytuj zakład.&quot;
jak zamkniesz przedmeczowy to ci nie uznaja zakładu live jako freebeta
Ale jemu nie zależy na freebecie, bo zagrał za swoje 100zl i wygrał już, więc mu freebet niepotrzebny ????
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Dobra, rozpocząłem ciekawą dyskusję chociaż ???? a jeśli chodzi o zamknięcie to z niedużą stratą a po pierwszej połowie to mnie żaden wynik nie zdziwi ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Czemu takie wysokie kursy na Browna dzisiaj? Przecież koleś ostatnio bardzo dobrze pogrywa. Ta kontuzja z Montpellier jakaś poważna czy jak?
Kontuzja, nie wiadomo jak to u niego teraz jest. Dodatkowo Brown praktycznie wgl nie gra w Stanach, natomiast Kuku obeznany z tym klimatem, osiągał w zeszłym sezonie najlepsze wyniki własnie w stanach, do tego broni w Memphis punktów za ćwierćfinał z poprzedniego sezonu gdzie przegrał z Nishikorim. Brown już nie raz takie mecze odpuszczał, ja się skłaniam ku grze na Kazacha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom