>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Wydaje mi się że na mirage&#39;u będzie bardzo blisko, jednak dalej twierdzę że sk weźmie to 2:0. NaVi także bardzo dobrze grało na mirage&#39;u ale sk w tym poziomie po tym jak dołączył felps gra inaczej, lepiej, widać głód gry. Jak dla mnie SK wygra 2 mapę ????
P.S.
Żeby zapobiec późniejszym pytaniom, informuję że wawo dostał ostrzeżenie i bana za złamanie regulaminu forum:
Punkt 4.
Nie szydzimy z innych użytkowników, moderatorów, członków modteamu lub administratorów. Nie śmiejemy się z cudzego nietrafionego kuponu i nie potęgujemy negatywnych emocji.
Chodzi o post:

Regulamin znajduje się na 1 stronie tematu i proponuje wszystkim się z nim zapoznać.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wydaje mi się że na mirage&#39;u będzie bardzo blisko, jednak dalej twierdzę że sk weźmie to 2:0. NaVi także bardzo dobrze grało na mirage&#39;u ale sk w tym poziomie po tym jak dołączył felps gra inaczej, lepiej, widać głód gry. Jak dla mnie SK wygra 2 mapę ????

P.S.
Żeby zapobiec późniejszym pytaniom, informuję że wawo dostał ostrzeżenie i bana za złamanie regulaminu forum:
Punkt 4.
Nie szydzimy z innych użytkowników, moderatorów, członków modteamu lub administratorów. Nie śmiejemy się z cudzego nietrafionego kuponu i nie potęgujemy negatywnych emocji.

Chodzi o post:


Regulamin znajduje się na 1 stronie tematu i proponuje wszystkim się z nim zapoznać.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy ????
????
 
5567 719

5567

Użytkownik
A czemu o &quot;pistoletówkach&quot; nic ostatnio nie piszecie? Brakuje mi tego. Swego czasu w co 3 poście było. Ja nic z tego nie kapuje, w odróżnieniu od wielu tutaj, urodzilem sie jeszcze przed 2000r., ale fajnie się czytało :grin:
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
A czemu o &quot;pistoletówkach&quot; nic ostatnio nie piszecie? Brakuje mi tego. Swego czasu w co 3 poście było. Ja nic z tego nie kapuje, w odróżnieniu od wielu tutaj, urodzilem sie jeszcze przed 2000r., ale fajnie się czytało :grin:
Coin toss.

Pozdrawia rocznik 91
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Czy przypadkiem nie przeceniacie tego zwyciestwa vs navi? na majorze zmiazdzyli groupstage, byli wystawiani w roli faworytow a odpadli relatywnie szybko. na dreamhacku ogladalem ich z FaZe i mieli mase na prawde slabych momentow
@up
`92 i masa godzin w cs 1.6 ograne
 
duda 380

duda

Użytkownik
A czemu o &quot;pistoletówkach&quot; nic ostatnio nie piszecie? Brakuje mi tego. Swego czasu w co 3 poście było. Ja nic z tego nie kapuje, w odróżnieniu od wielu tutaj, urodzilem sie jeszcze przed 2000r., ale fajnie się czytało :grin:
Mam to samo ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
SK już tego nie przegra. Fajne kursy można teraz łapać bezpośrednio na zwycięzce Las Vegas.
/pomyłka z tymi kursami ????
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
nie wiem co ma wiek do csa?! :d z ciekawości wszedłem na swoje konto ESL, 11 lat już xD
ogarnia ktoś czy na mircu dalej haxy kupują stare konta? ???? czy to już nie te czasy ?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Za moich czasów to byla taka gierka &quot;Doom&quot; i w to się grało. To był czad jak można było biegać i piłą łańcuchową wjeżdżać w ludzi :grin: A potem chyba w Heroes of Might and Magic grałem i ta gierka mnie wciągnęła jak pamiętam. Kozacka była ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Za moich czasów to byla taka gierka &quot;Doom&quot; i w to się grało. To był czad jak można było biegać i piłą łańcuchową wjeżdżać w ludzi :grin: A potem chyba w Heroes of Might and Magic grałem i ta gierka mnie wciągnęła jak pamiętam. Kozacka była ????
Do dzisiaj się w nią gra, best of the best!
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Za moich czasów to byla taka gierka &quot;Doom&quot; i w to się grało. To był czad jak można było biegać i piłą łańcuchową wjeżdżać w ludzi :grin: A potem chyba w Heroes of Might and Magic grałem i ta gierka mnie wciągnęła jak pamiętam. Kozacka była ????
Hehhehe, Heroesy 3 to jest nieśmiertelna giera. My z chłopakami do dziś napierdzielamy a z jednym to zdarza mi się grac 8h pojść spać, wstać i kolejne 8h ???? Polecam obadać nieoficjalny dodatek horn of the abyss, nie jest tak przesadzony jak WoG a zmiany są baaaaardzo dobre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom