>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
No Monaco gra pieknie, trzeba przyznac.
City dzisiaj chyba nawet remisu nie wyciagnie, oby :p.
Przy okazji, orientuje sie ktos jak nazywa sie taki polski manager pilki noznej online?
Po objeciu wladzy nad klubem mamy mnostwo zadan do zrobienia, pogralbym, a kompletnie nie pamietam jak sie ow manager nazywa ;_;
 
L 237

lookash

Użytkownik
Morecambe win 11, w ostatnich latach w h2h na 6 meczów 3 łamaki wszystkie na ich korzyść
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Imo bez karnego. Subasic musnal pileczke + Aguero się wykładał zamiast walczyć o tą musniętą piłkę + Argentyńczyk ma reputację nurka więc decyzja sędziego dla mnie ok.
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
Panowie to co dzisiaj zaobserwowalem to nie moze byc przypadek! W lidze Czeskiej siatkowki dzisiaj rozgrywane byly mecze pucharowe i regionalne, w trzech meczach ktore obstawialem, zespoly niefaworyzowane prowadzily po 2-0 na wyjezdzie , wysoko w 3 secie np 3-8, 3-10 i wszystkie solidarnie jak jeden maz przegrywaly swoje mecze w TB.. Ustawki jak zloto, ciekawe tylko kto w tym wszystkim palce maczal. Kursy byly mega!
Przyklad:
lecacy wlasnie mecz regionalnej ligi MFF Praha A- Kyje ,zobaczcie przebieg mezu w 3secie bylo 3-10, oczywiscie gospodarz to larwiutko wygra. Mafia dziala!
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Panowie glupie pytanie, mozna zamykac zaklady na betssonie ?
mozna ale nie wszystkie. jak przy zakladzie nie bylo zielonej ikonki &quot;cashout&quot; to nie zamkniesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
panowie w city to mozna w kartki wchodzic mysle jak linia spadnie do 6,5 city MUSI nacisnac bo ciezko w rewanzu im bedzie odrobic te strate .
Kartki + ewentualnie over 4,0-4,5
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Newcasle Town 2. gol @ 1.95
Newcasle Town zakwalifikuje się @ 3.25
Newcasle Town DNB @ 4
Bet365

Typowy mecz pod łamanie.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Zobaczyli, ze sędzia wyjal zolta kartkę, ale nie zauważyli, ze sędzia wlepil ja Aguero a nie bramkarzowi, no i 2 mnuty sie zastanawiali, czy nie powinien bramkarz dostać czerwonej. Doszli do wniosku, ze zolta i karny to wystarczajaca kara, ale za chwile zobaczyli, ze karnego w ogole nie będzie i tekst: &quot;oj cos tutaj nam się pozmieniało chyba...&quot; :grin:
A nie ma tak teraz, że nie mogą podwójnie karać? Znaczy, że jak karny to automatycznie żółta?
 
duda 380

duda

Użytkownik
No Monaco gra pieknie, trzeba przyznac.
City dzisiaj chyba nawet remisu nie wyciagnie, oby :p.
Przy okazji, orientuje sie ktos jak nazywa sie taki polski manager pilki noznej online?
Po objeciu wladzy nad klubem mamy mnostwo zadan do zrobienia, pogralbym, a kompletnie nie pamietam jak sie ow manager nazywa ;_;
https://www.hattrick.org/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Tu nawet nie chodzi o City i Guardiole, ja mam wrażenie, że ludzie dalej nie doceniają tego jaką Monaco teraz gra piłkę, przecież to jest teraz TOP! ;)
Ale mecze się dzisiaj trafiły, coś pięknego! 6 bramek w 47 minut! ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
A nie ma tak teraz, że nie mogą podwójnie karać? Znaczy, że jak karny to automatycznie żółta?
No chyba jest, ale nie o to chodzi. :grin:

Hehe, znowu mam wrażenie, ze czytają tu, bo przeprosili za ta sytuacje :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom