>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
mahut2 set @2.75
Zverev mial 4:1, mial 3 gemy mahuta z rzedu30:0, 30:0, 40:15 i od tych stanow ani jednego punkta nie zdobyl. Pewnie znowu w tb sie zajonczy gdzie jak dla mnie mahut swoim doswiadczeniem ugotuje mlodego niemca
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
... cie niepiętrole 14 bramek w dwóch spotkaniach Ligi Mistrzów = jutro raczej posucha

w.NHL by się chłopaki niepwstydzil takiej skuteczności :grin:
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
A ja dzisiaj 2 takie single ;)

Monaco X2 @2.37 ⛔
City over 1.5 kartki @1.83 ✅

Bayeru z Atletico nie ruszam, ale warto chyba zaryzykować 0:0 @8.0 ????
Monaco rozliczone na minus, natomiast ja zamknąłem przy 2:3 w, UWAGA, 70 minucie ???? W trakcie tego rożnego co Glik komuś tak piłę z głowy zdjął, a z następnego rożnego wpadła bramka :cool: :cool: :cool:

][/url]

Patrzcie na godzinę zamknięcia :cool: fart w chooooooooj ????
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, to moj pierwszy wpis w tym temacie, mam nadzieje ze bedzie owocny.

Polecam zagrac dzisiaj Manchester City. Kurs 1.60 u siebie w lidze mistrzow mysle ze jest bardzo dobry, a Guardiola nie po przychodzil do tego klubu zeby odpadac z jakims Monaco ... a zaistniec na dobre w Europie. Doswiadczenie Pepa wezmie tutaj gorę i The Citizens beda sie cieszyc ze zwyciestwa, innej opcji nie widze. Sklad bardzo dobry. City bierze to nie widze innego wyjscia. Stawiam za 500zł ten zakład. Wysokich wygranych !
5-3 dla City, zakład wygrany ✅✅

Świetny debiut w typach na żywo ????
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Monaco rozliczone na minus, natomiast ja zamknąłem przy 2:3 w, UWAGA, 70 minucie ???? W trakcie tego rożnego co Glik komuś tak piłę z głowy zdjął, a z następnego rożnego wpadła bramka :cool: :cool: :cool:

][/url]

Patrzcie na godzinę zamknięcia :cool: fart w chooooooooj ????
usuń zdjęcie, pod nim historia do wszystkich.
 
D 0

dutra

Gość
No tutaj dzisiaj to Monaco zostało światowy top z klubową historią, było w finale a City przegrywało z górnikiem i tak dalej i tak dalej także forumek w formie.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
jak widzę jak ktoś zaczyna pisać analizę od &quot;jakieś tam Monaco&quot; to ręce mi opadają...
Spoko to moja opinia nie musisz sie z nia zgadzac , City na przestrzeni ostatnich lat osiagnelo zdecydowanie wiecej od Monaco , wiec moga Tobie opadac.... tutaj liczą się FAKTY
 
5567 719

5567

Użytkownik
City vs Monako over 10.0 rzutów rożnych (azjany) @1,80 b365

Śmiało wjeżdżam. 2 ofensywne drużyny. City nawet jak szybko strzelą, to nie zatrzymają się, bo tu trzeba zaliczkę przed rewanżem zrobić, a Monako coś dorzuci na pewno.
✅

Idealnie, 11 :grin:. Dobry mecz plus kasa, to lubię.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
mahut2 set @2.75

Zverev mial 4:1, mial 3 gemy mahuta z rzedu30:0, 30:0, 40:15 i od tych stanow ani jednego punktu nie zdobyl. Pewnie znowu w tb sie zajonczy ,gdzie jak dla mnie mahut swoim doswiadczeniem ugotuje mlodego niemca
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom