>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Zverev - Tsonga
Wygrana Zverev @ 1.80
10/10
Bet365
Pewa dnia !!!
A tu argumentacja
To zwykły.... IQ na poziomie nie wiem czego. On zawsze jak gra z kelnerami wyglada bardzo dobrze, w formie. A jak gra z kims z topu (małego topu) to ma problem ze wszystkim i sztywnieje, męczy się. Tsonga pastuchu, nigdy więcej ... !
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Al-Baqa - Al Wihdat over 0,5 FT @ 1.66
Nie uznany gol. :/
Ale nie wiem w końcu jak to jest,kase mi do konta dodali a bramka cofnięta. Może sobie zapomną i nie odbiorą,przeciez i tak są bogaci to może odpuszczą. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
galica13 522

galica13

Użytkownik
Podaje dobre bety
@ 11 , weszlo jak w maslo ! A teraz @ 1.80 więc o co ci chodzi pseudo ???? typerze
ja z tobą nie dyskutuję
po prostu zawijaj się stąd
i swoje &#39;typy&#39; weź ze sobą
bo w to że nauczysz się po prostu podawać typy i normalnie dyskutować nie uwierzę
jesteś tego typu gównem które musi obrażać innych forumowiczów i sportowców żeby podnosić sobie poczucie własnej wartości i pewności siebie
aaa dobra przyjacielu nie ma o czym gadać, przegrałeś ;)
sam się zidentyfikowałeś ;) zwykły prowokator :*
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Po tym co tu widzę dochodzę, że tenis jest czynnikiem rakogennym na forum. W 5.rumuńskiej lidze nie ma takich ustawek jak nawet w wielkich szlemach robi top 10 wg niektórych użytkowników. Połowa graczy to !@#$^%, a druga to sprzedawcy lub ludzie z kontuzją mózgu.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
verno, z Khoudobinem w bramce Miśki mogą mieć spore problemy ???? chyba że zaliczy wejście jak Moravec w Winnipeg po przerwie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom