>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jak trener pasikoników wprowadzi za neptyka Tabakovica (napastnik, który bramek nie strzela) powiedzmy Munsy to mogą postrzelać. Caio już wszedł.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa na 19.05

https://forum.bukmacherskie.com/f32/siatkowka-plazowa-2017-a-141900.html#post6307210

Tym razem kobiety, które zdecydowanie wolę typować. Dwa przegrane kupony z rzędu to za dużo. Pora przerwać złą mini passę.
✅✅✅
Dziewczyny i od razu pewna kasa. 2 x po 2-0 w setach i pewna wygrana. Są dyscypliny w których typowanie meczów kobiet jest trudne, ale plażówka daje zdecydowanie większy wybór. Tutaj zawsze jest zaangażowanie i walka na 100%. Dużo łatwiej znaleźć fajne value czy dobry bet. Jak ktoś przegra to znaczy, że był słabszy. Mam wrażenie, że częściej panowie mają jakieś humorki i olewają dany mecz. Może to tylko moje odczucia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
F 84

fanatyk00

Użytkownik
✅✅✅

Dziewczyny i od razu pewna kasa. 2 x po 2-0 w setach i pewna wygrana. Są dyscypliny w których typowanie meczów kobiet jest trudne, ale plażówka daje zdecydowanie większy wybór. Tutaj zawsze jest zaangażowanie i walka na 100%. Dużo łatwiej znaleźć fajne value czy dobry bet. Jak ktoś przegra to znaczy, że był słabszy. Mam wrażenie, że częściej panowie mają jakieś humorki i olewają dany mecz. Może to tylko moje odczucia.
Dzięki za typ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom