>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
M 239

mikki

Użytkownik
✅✅✅

1:2 wynik na styku i widać ze Osasuna postawi wszystko na jedną kartę w ostatnich minutach. Może się skończyć remisem albo 3 bramką dla Realu. Zamykam, wychodzi kurs 2,37.

Ale przeczucie 93+3&#39; Lucas :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie nie wierze, ale widzę jaką ostatnio formę utrzymują, więc nie sądzę, że z Włochami pójdzie im tak łatwo.
Może i Włosi się postawią, ale zobaczymy zupełnie inny Real. Tak jak zobaczymy zupełnie inną Borussie, choć za taki numer który dzisiaj odjebali życzę im najgorzej.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Ja idę tak
2 gol Guimaraes
@4.00
Guimaraes/remis
@5.00
Może trochę optymistycznie ale lekka stawka i gospodarze mieli już wiele szans na gola.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
???? ⛔ ⛔
Ja Cie pędzę jaka tragedia.
Brazol przegral z dziadkiem wszystkie 4 mecze.
Ogolnie taka rada na przyszlosc , nie obstawiac Bellucciego bo on dochodow nie przynosi. To jest przecietny grajek i kazdy kto trzyma dobrze pilke w korcie go ogra bo on poprostu zaduzo bledow robi.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Brazol przegral z dziadkiem wszystkie 4 mecze.

Ogolnie taka rada na przyszlosc , nie obstawiac Bellucciego bo on dochodow nie przynosi. To jest przecietny grajek i kazdy kto trzyma dobrze pilke w korcie go ogra bo on poprostu zaduzo bledow robi.
Wygląda na takiego, co tak nie za bardzo lubi cisnąć. Ja go jednak zapamiętam z tego, że 6-0 wygrał z Djokoviciem seta i to chwilę przed tym jak Serb wygrał FO (a więc jeszcze byłw formie).
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Bellucci grał dziwnie tak jakby chciał przegrać, niektóre błędy były wręcz karykaturalne. Burgos nie miał już w ogóle sił i 3 seta pewnie by nie dograł ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wygląda na takiego, co tak nie za bardzo lubi cisnąć. Ja go jednak zapamiętam z tego, że 6-0 wygrał z Djokoviciem seta i to chwilę przed tym jak Serb wygrał FO (a więc jeszcze byłw formie).
Tez pamietam jak Bellucci straszyl Djokovica ale to sa pojedyncze meczyki a patrzac na jego cala kariere , a szzcegolnie ostatnie lata to straszna kaszanka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom