>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Kiedy Ty na randki chodzisz,jak ja widze,dostępny 24/h ???? ?
???? ????
24h to nie, teraz tak, bo mam urlop. Czasami nie loguje sie tutaj 2 tygodnie. Moja wybranka teraz w pracy to ja siedze tutaj ????
Ale serio, juz pozamykalem kilka kont w firmach bukmacherskich. Jeszcze niecale 2 miesiace i koncze z tym ????
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Pascoe Vale - North Geelong over 3,5 ft @1,44
Ja łapałem przed meczem 2,5 ale imo pewne dosyć, kto chce może na wyższy kurs poczekać
e: już 1,50 więc wygląda trochę lepiej ten kurs
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Hurkacz sie łamie z 4-1 i pódwojnego przełamania na 4-4 ???? nasz drugi Jureczek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
verno 639K

verno

Znawca - Hokej
Rozliczam nockę:
&quot;ST. Blues win OT 1.95&quot;
✅

&quot;Rangers OT 1.80 nhl, nie jest to kurs co przy 0;1 czy przy 0;2 ale dalej fajny do gry, polecam&quot;

✅

&quot;Zaraz NHL polecam Sharki v Bruins over 5 @1.66 i Ottawa win OT @1.80&quot;
✅
✅

NHL :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Ale ta Jakarta Pop to głupie c...brak słów jak trwonią przewagi. To się nie uda ;)
9:7 ---&gt; 9:14 głupie ścierki
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
&quot;Uwielbiam&quot; całorocznego :
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ... postawionym po kursie 1.80 na Heather Watson (Svr) wygra 1. gema (Następny gem Heather Watson v Ipek Soylu). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.36.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&quot;

&quot;Mała&quot; różnica 1,8 a 1,36 :? Dlaczego nigdy nie podwyższą kursu gdy pomylą się w drugą stronę?
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Jak ja to dobrze znam...
... godzina polnoc, wylaczam kompa, wtulam sie w panią z avatara, goraco zaczyna mi sie robic...
&quot;A ty co teraz? Idz sobie do tej swojej bukmacherki&quot;
???? ????
&quot;A na zakłady to masz czas !&quot;

U mnie tak to wygląda przed zmianą stanu cywilnego ????
 
rzepin 792,8K

rzepin

Użytkownik
&quot;Uwielbiam&quot; całorocznego :
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. ... postawionym po kursie 1.80 na Heather Watson (Svr) wygra 1. gema (Następny gem Heather Watson v Ipek Soylu). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.36.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&quot;

&quot;Mała&quot; różnica 1,8 a 1,36 :? Dlaczego nigdy nie podwyższą kursu gdy pomylą się w drugą stronę?
zlodziejaszki;)
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kosz od Tomka tez zajebisty start ???? czuję że ja wam to wszystko topie, niedługo koniec z tym bo to nie ma żadnego sensu, skoro 80% tego co stawiam finalnie kończy się odwrotnie ???? czy byłoby przeanalizowane czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom