>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Kurde Ci sędziowie to wszędzie dziady. Jak nie Hiszpania, to Anglia, dramat. Weryfikacja wideo jak w siatce albo tenisie, 3 razy na mecz dla każdej drużyny i się skończy drukowanie meczy :;/:
Arsenal za uszy ciągnie w tym meczu... Gol ręką, teraz brak czerwonej dla Gibbsa... Masakra.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Grosicki gol @6.0 bet365!

Napisałem wcześniej krótką analizę ale forum mi się zwiesiło, wszystko się anulowało a nie chce mi się pisać znowu ????

W każdym razie krótko. Grosik dzisiaj za napastnikiem, od 1 minuty. Z Liverpoolem dobry, ale też bez przesady mecz, dzisiaj Kamil odpali petardę! ????
⛔

Słabszy mecz Grosika niż z Liverpoolem.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Ja pierdziele. 4 dni zarabiania i ciagly ✅
Dzisiaj dalem szanse tenisowi. 1/5 weszlo i pol bankrolla poszlo sie walic. A typy byly bardzo dobre,

ale jak 2x typ przegrywa seta z 5:1 to nie mam pytan.

Pierdziele tenisa, na probe nie bede gral go do poniedzialku, jak bede zarobiony to ban do konca zycia. ;)



Sorry, musiałem
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
No i racja
stawianie na trzy sety było bardziej rozsądne, pewne i opłacalne niż stawianie na któregokolwiek z nich
mimo to come on Goffin!
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Betis vs Valencia bts @2
Obie drużyny dość aktywnie, moim zdaniem strzelą, over 2,5 też solidnie wygląda a kurs większy, także też można próbować, albo czekać jak nic nie wpadnie i na ov 1,5
W ogołe nie trafione ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom