>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Za cholerę nie rozumiem kursów wystawionych na spotkanie PSG - Barca. Przecież kiedy Paryżanie mieli dużo lepszy skład, Messi i spółka ich biła 1-3. Dla mnie od początku sezonu PSG to cień drużyny sprzed sezonu czy dwóch. Pobieram wygraną Barcelony bez jakiegokolwiek ale.
PSG - Barcelona 2.35
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
ja dzisiaj dwa zwycięstwa gospodarzy:
Benfica @3.2
PSG @3.1
niezły kurs z tego wyszedł ???? zmykam do roboty. Wszystko rozlicze rano jak wrócę. miłej nocki
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Jak ta Resovia ma coś osiągnąć, jak Kowal na czasie: &quot;Dalej, dalej&quot; i po gadce? Berlin to bierze 3-0.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
a ten drugi typ czemu plus?, przecież Reska ugra 2 sety to masz minus.






No dobra żartowałem z tymi 2 setami dla Reski ????
To oczywiście zmienie, ale serio jakoś nie wierze. Strasznie grają. No ale zobaczymy ,rozliczyłem w dublu :p Ja już żyje LM ,ale jak bedzie źle to poprawie.
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
całoroczny daje zakład bez ryzyka na mecz Arsenal - Bayern
potrzebuję się poradzić jak to zrobić, żeby nie stracić ;)

&quot;Postaw zakład przedmeczowy na mecz Bayern Monachium v Arsenal, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN*).&quot;


plan jest taki:
- gram przedmeczowo za 100 zł jakiegoś superpewniaka z tego meczu (propozycje?)
- na live gram coś za 100 zł, wskazane po dobrym kursie
- w razie porażki zakładu live, dostanę zwrot stawki

najlepiej coś wzajemnie się wykluczającego, np over 0,5 przedmeczowo i DW 0:0 live

coś pominąłem na czym wtopię oba zakłady??
 
D 116

dziubols

Użytkownik
całoroczny daje zakład bez ryzyka na mecz Arsenal - Bayern
potrzebuję się poradzić jak to zrobić, żeby nie stracić ;)
&quot;Postaw zakład przedmeczowy na mecz Bayern Monachium v Arsenal, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN*).&quot;

plan jest taki:
- gram przedmeczowo za 100 zł jakiegoś superpewniaka z tego meczu (propozycje?)
- na live gram coś za 100 zł, wskazane po dobrym kursie
- w razie porażki zakładu live, dostanę zwrot stawki
najlepiej coś wzajemnie się wykluczającego, np over 0,5 przedmeczowo i DW 0:0 live
coś pominąłem na czym wtopię oba zakłady??
Nie mozna takich co sie wykluczaja bo mozesz nie dostac zwrotu maja o tym napisane w regulaminie.
Dawaj najwiekszy mozliwy under jaki maja a na live to co tam sobie wymyslisz..
Albo najwiekszy under do ht..
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
całoroczny daje zakład bez ryzyka na mecz Arsenal - Bayern
potrzebuję się poradzić jak to zrobić, żeby nie stracić ;)

&quot;Postaw zakład przedmeczowy na mecz Bayern Monachium v Arsenal, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN*).&quot;


plan jest taki:
- gram przedmeczowo za 100 zł jakiegoś superpewniaka z tego meczu (propozycje?)
- na live gram coś za 100 zł, wskazane po dobrym kursie
- w razie porażki zakładu live, dostanę zwrot stawki

najlepiej coś wzajemnie się wykluczającego, np over 0,5 przedmeczowo i DW 0:0 live

coś pominąłem na czym wtopię oba zakłady??

Przed meczem grasz 12
W 0:01 (live) stawiasz X.
Zysk gwarantowany ???? Miłego wygrywania Kumple, a teraz zmykamy na meczycho!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom