>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czerwona wpadła w Czechach na ostanie 20 minut Jablonec w przewadze
Stanisław Levy dym robi nie mogą rozpocząć ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
to handi azjatycki, więc to samo co x2 (ja bym nie grał swoją drogą, Hertha powinna to utrzymać)
No domyslilem sie, zly zapis zastosował. To typ liczący od momentu zagrania, nie wliczajacy aktualnego wyniku meczu. Na becie zapisują to &quot;0.0, -0.5&quot; i wszystko jasne.
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
No domyslilem sie, zly zapis zastosował. To typ liczący od momentu zagrania, nie wliczajacy aktualnego wyniku meczu. Na becie zapisują to &quot;0.0, -0.5&quot; i wszystko jasne.
nie to co napisałes to w przypdadku remisu zwrot połowy stawki.
powienien zapisac Bayern -0,5 (1:0)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ale w Wwie smogiem zalecialo. Nie widzę bloku stojącej po drugiej strony ulicy ???? Czegos takiego jeszcze nie bylo.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
No domyslilem sie, zly zapis zastosował. To typ liczący od momentu zagrania, nie wliczajacy aktualnego wyniku meczu. Na becie zapisują to &quot;0.0, -0.5&quot; i wszystko jasne.
nie, to inny typ. On dobrze zapisał, tylko w becie jeszcze jest na górze informacja &quot;handi azjatycki (1-0), ale wiadomo o co chodzi
 
5567 719

5567

Użytkownik
nie to co napisałes to w przypdadku remisu zwrot połowy stawki.
powienien zapisac Bayern -0,5 (1:0)
Czyli zagral &quot;alternatywny handicap azjatycki&quot;. To co ja napisałem to &quot;handicap azjatycki&quot;. Myślałem, ze pogral to co napisałem, bo patrzylem akurat i kurs sie zgadzał.

E: Ice, dobrze to w drugim poście napisal, a ja się odnosilem do pierwszego : P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom