>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ciekawy jestem jak i gdzie oni stawiają, czy jacyś znajomi mają konta t bukow i grają za nich czy może gdzieś w jakiś stacjonarnych grają. Ciekawi mnie to bardzo
Po prostu są pewne grupy ludzi którzy docierają do tenisistów i się z nimi dogadują. Takie sprawy wychodzą z reguły po latach jak np. w przypadku Starace, Bracciali. Zresztą co kilka miesięcy jakieś afery wychodzą. Ostatnio czytałem o jakimś młodym tenisiście

http://www.przegladsportowy.pl/tenis,afera-korupcyjna-we-wloskim-tenisie,artykul,510809,1,289.html
Wyniki to też z tego ze generalnie w tenisie zarabia się w TOP 100, więc jak ktoś wie ze nie dostanie do tego grona zaczyna kombinować. Siedzą po kilka lat w ktorejś setce i zarabiają
Tutaj też fajny artykuł
http://eurosport.onet.pl/tenis/przekrety-na-kortach-czyli-ciemna-strona-tenisa/vyk976
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ciekawy jestem jak i gdzie oni stawiają, czy jacyś znajomi mają konta t bukow i grają za nich czy może gdzieś w jakiś stacjonarnych grają. Ciekawi mnie to bardzo
Prędzej menadżerowie mają tam coś do gadania. Taki Opelka był ATP 1000 kilka dziwnych meczy i był już 300, podpisuje kontrakt i być może dostaje informacje przedmeczowe - tak tylko strzelam. Tacy zawodnicy zarabiają sporo, ale ilu jest na kredytach? Niewiadomo, takimi ludźmi łatwiej jest sterować, jakby miał przegrać i by wygrał to bankowo afera murowana jak z tymi włoskimi pionkami ????
 
fuego 29

fuego

Użytkownik
Novosibirsk ktos oglada? warto stawiac ze przegraja mecz?
Poziom katastrofalny, obie ekipy mnóstwo błędów

Pokusiłem się o zwycięstw w 1 secie na Novosibirsk, ale tutaj moze wydarzyc się wszystko.

Niemniej jednak, na przestrzeni spoktnaia powinnni ogarnąć
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Panowie proszę o poradę bo puściłem wczoraj sobie taśmę za 5zł do wygrania ok 540 i została mi tylko Barca -1 trzymać to czy zamykać ?
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Kobiety v FFC Frankfurt - Kobiety o4.5 @ 2.37 Bet365
Gospodynie to ostatnia ekipa w lidze. W ich spotkaniach wysokie overy. Ostatni mecz tych ekip (we Frankfurcie) zakończony wynikiem 8:0.
Przepaść w statystykach.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Panowie proszę o poradę bo puściłem wczoraj sobie taśmę za 5zł do wygrania ok 540 i została mi tylko Barca -1 trzymać to czy zamykać ?
mozesz mi powiedzić jak ktos ma Ci odpowiedziec na to pytanie rzetelnie jak nie wiadomo jaki masz budzet jakim grasz systemem itd , jezeli masz budzet 50 zotych to inna jest odpowiedz a jezeli masz 20 tyś to inna , przeciez jezli wpłacasz 50 złotych na weekend zeby sobie porać to niema znaczenia czy jest value na tej barce -1 czy nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom