>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
F 20

fazer.

Użytkownik
widze to tak
albo virtusi wygraja to 2;0 albo 1;1 i sk bierze mecz na mirage (pamietam jak rok temu chyba na iemie? dostali wpierdol wlasnie od luminosity teraz sk na mirage az mi smutno bylo)
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ja pograłem over 2,5 mapy ale to bardziej dla zasady, że coś musi być postawione jak oglądam, jak będzie to się okaże ; )
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wszyscy w studiu w Virtusów ????
@up
Ja mam tą 1 mapę ???? stawka zamknięcia spadła o prawie 40% ???? ale już zostawiam, co ma być to będzie ????
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Pasza sie ciagle myli, oprocz zagrania z magiem nie istnieje, a SK 4 raz atakuje pozycje Paszy, a ten myli sie kolejny raz. Nie tak to powinno wygladac ;P.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Hah, jednak nie. Cache 1 mapa ????

SK 1 mapa @1.90 bet365 ✅

Bo jak na moje to pick SK :eek:
Trochę przypadkowo, ale wpadło, nie o to mi chodziło ^^

SK świetna mapa, ale Virtusi bez Pashy na cobblu, zobaczymy co będzie na trainie :razz:
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
VP win 2-0 @3.25
⛔⛔⛔
I sprawdza się to co pisałem po meczu Gambit o VP i ich cbble. To już nie jest ich mapa. Kiedyś niszczyli, ale z biegiem czasu inne drużyny nauczyły się grać na tej mapie, a VP dalej na siłę grane to samo, bez jakichkolwiek nowych rzeczy i pomysłu na grę. Kiedyś był mirage, później train i cbble, a teraz wychodzi na to, że ich mapą jest nuke. A myślałem, że po takim meczu z Astralis ich to trochę poniesie i tutaj pykną SK, ale wychodzi na to, że będzie 2-0... ale dla Brazoli. No niestety Tazik, mercedesika nie będzie, podziękuj pashy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
haha ogladnalem cala 4ta kwarte ASG ???? , jaki cyrk i smiech na sali haha ???? Jak ktos dal rade mentalnie ogladnac caly mecz to szacunek!
 
5567 719

5567

Użytkownik
haha ogladnalem cala 4ta kwarte ASG ???? , jaki cyrk i smiech na sali haha ???? Jak ktos dal rade mentalnie ogladnac caly mecz to szacunek!
Czytałem komentarze ludzi na amerykańskich stronach sportowych i większość ludzi jest wręcz zniesmaczona tym widowiskiem. Chca nawet aby w najbliższych latach w ogole się ten cyrk nie odbywał :]
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Czytałem komentarze ludzi na amerykańskich stronach sportowych i większość ludzi jest wręcz zniesmaczona tym widowiskiem. Chca nawet aby w najbliższych latach w ogole się ten cyrk nie odbywał :]
no nawet komentatorzy dalo sie wyczuc ze zniesmaczeni bo mowili ze ludzie kupujac i przychidzac na mecz koszykowki chca widziec &quot;defense&quot;. Zenujacy poziom jak na NBA, widac Westbrook sobie odpuscil bicie rekordu i pozostal na 41 bo chyba tez nie do konca chcial byc MVP tego cyrku haha.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
widac Westbrook sobie odpuscil bicie rekordu i pozostal na 41 bo chyba tez nie do konca chcial byc MVP tego cyrku haha.
Nie grał w końcowych minutach, chciał być MVP po raz 3 z rzędu jako 1 w historii, samolubnie strasznie grał, zresztą pod Davisa też strasznie grali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom